Untitled Document
Bet365
Ladbrokes
Bet at home
Sportingbet
Will Hill
Interwetten
Special offers from bookmakers - visit above links to claim bonus
order by leagues - kick off  
England - Premier League
14:30FT Tottenham Hotspur4:0Stoke City
15:15Pst Manchester City-:-Manchester United
France - Ligue 1
15:00FT Saint-Etienne0:1Caen
17:00HT Lyon1:0Metz
21:00 Marseille-:-Paris Saint Germain
Germany - 1. Bundesliga
15:30FT Ingolstadt0:2Borussia Moenchengladbach
17:3018' Schalke 041:0Hoffenheim
Italy - Serie A
12:30FT Palermo1:1Sampdoria
15:00FT Genoa1:1Bologna
15:00FT Crotone1:2Cagliari
15:00FT Sassuolo0:1AC Milan
15:00FT ChievoVerona2:0Pescara
15:00FT Lazio1:0Udinese
20:45 Inter-:-Roma
Netherlands - Eredivisie
12:30FT Go Ahead Eagles1:3Vitesse
14:30FT AZ Alkmaar1:1PEC Zwolle
14:30FT Feyenoord2:1PSV Eindhoven
16:4545' Ajax1:1Heracles
Portugal - Primeira Liga
17:0045' Nacional0:0Feirense
19:00 Vitoria de Setubal-:-Braga
21:15 Boavista-:-FC Porto
Spain - Primera Division
12:00FT Espanyol3:0Osasuna
16:1578' Atletico Madrid1:1Barcelona
18:30 Athletic Bilbao-:-Granada
18:30 Sporting Gijon-:-Celta Vigo
20:45 Villarreal-:-Real Madrid
Australia - A-League
07:05FT Newcastle Jets1:1Central Coast Mariners
Austria - Bundesliga
16:3062' SKN St. Poelten0:1Sturm Graz
Belgium - First Division A
14:30FT Standard Liege2:2KV Mechelen
18:00 Anderlecht-:-Genk
20:00 Gent-:-Royal Excel Mouscron
Bulgaria - First Professional League 1st Stage
11:30FT Slavia Sofia2:1Cherno More Varna
14:00FT Montana1:2Pirin Blagoevgrad
16:3059' Ludogorets Razgrad1:0Vereya
Croatia - 1. Division
15:00FT Cibalia1:2Dinamo Zagreb
17:00HT Inter Zapresic1:1Rijeka
Czech Republic - 1. Division
17:3017' Jablonec1:0Sparta Prague
Denmark - Superligaen
13:00FT AaB3:0Silkeborg
16:0090' FC Nordsjaelland1:1FC Koebenhavn
18:00 SoenderjyskE-:-Broendby IF
England - Championship
13:00FT Norwich City1:1Ipswich Town
England - EFL Cup
17:3018' Manchester United0:0Southampton
Germany - 2. Bundesliga
13:30FT VfB Stuttgart2:0Kaiserslautern
13:30FT Nuernberg0:1Bochum
13:30FT Erzgebirge Aue1:4Dynamo Dresden
Greece - Super League
14:00FT AEK Athens3:0AE Larissa
16:1565' Iraklis0:1PAOK Thessaloniki FC
16:1569' Levadiakos2:1PAS Giannina
18:30 Olympiacos-:-Panionios
Israel - Ligat HaAl
18:00 Maccabi Petach Tikva-:-Hapoel Haifa
20:00 Bnei Sakhnin-:-Beitar Jerusalem
Mexico - Liga MX Clausura
00:05FT Queretaro FC4:3Pumas
02:00FT Tigres1:1Monarcas Morelia
02:05FT Atlas2:0Leon
02:06FT Pachuca1:0Veracruz
04:00FT CF America2:0Cruz Azul
19:00 Toluca-:-Puebla
Poland - Ekstraklasa
15:30FT Gornik Leczna1:0Piast Gliwice
18:00 Legia Warszawa-:-Termalica Nieciecza
Romania - Liga I
12:30FT Botosani3:1Pandurii
19:30 Gaz Metan Medias-:-Steaua Bucuresti
Slovakia - Super Liga
15:20FT Ruzomberok0:0Podbrezova
17:3017' Zilina0:0Zlate Moravce
Slovenia - Prva Liga
15:00FT Krsko Posavje1:2Gorica
16:55HT Koper0:1NK Celje
Spain - Segunda Division
12:00FT Numancia0:3Cadiz
16:0090' Almeria2:3UCAM Murcia
18:00 Sevilla Atletico-:-Levante
18:00 Valladolid-:-Lugo
20:00 Zaragoza-:-Gimnastic
Sweden - Cup Grp. 3
16:0090' IFK Gothenburg6:0Arameiska-Syrianska IF
Sweden - Cup Grp. 4
14:00FT Ytterhogdals IK0:3Elfsborg
Sweden - Cup Grp. 5
13:00FT Gefle1:2Trelleborgs FF
14:00FT Landskrona BoIS2:2Kalmar FF
Sweden - Cup Grp. 6
14:00FT Helsingborg2:3Degerfors
Sweden - Cup Grp. 7
16:0090' Hammarby2:3Varbergs BoIS FC
Switzerland - Super League
13:45FT Basel3:1Luzern
13:45FT Lausanne0:1Sion
16:0090' St. Gallen0:1Lugano
Turkey - Super Lig
11:30FT Karabukspor1:0Genclerbirligi
14:00FT Osmanlispor FK0:1Istanbul Basaksehir
17:00HT Gaziantepspor1:1Fenerbahce
Ukraine - Premier League
13:00FT Zirka1:1Dnipro
13:00FT Chernomorets Odessa1:0Karpaty
16:0090' Shakhtar Donetsk2:1Vorskla
Belgium - First Division B 2nd Stage
16:0090' Antwerp0:0Lommel
16:0090' Lierse1:1Roeselare
16:0090' Oud-Heverlee2:0Union St.-Gilloise
16:0090' Tubize1:2Cercle Brugge
International - Club Friendlies
01:45FT Boca Juniors2:1Colon
15:10FT Oesters IF1:0Joenkoepings Soedra
15:30FT Tom Tomsk0:0Okzhetpes Kokshetau
17:3021' Spartak Moscow0:0Sarpsborg 08
Finland - Cup Grp. A
13:35FT OPS0:3KPV
Finland - Cup Grp. D
14:00FT EIF1:0Legirus Inter
Italy - Lega Pro Grp. A
14:30FT Renate0:0Livorno
14:30FT Lupa Roma3:1Lucchese
14:30FT Piacenza1:0Pistoiese
16:3062' Giana Erminio0:0Olbia
16:3063' Como0:0Prato
16:3060' Alessandria2:0Tuttocuoio
16:3064' Pontedera0:1Viterbese
20:30 Arezzo-:-Cremonese
20:30 Carrarese-:-Pro Piacenza
Italy - Lega Pro Grp. B
14:30FT AlbinoLeffe2:0US Ancona 1905
14:30FT Sudtirol1:0Modena
14:30FT Lumezzane0:0Santarcangelo
14:30FT Calcio Padova1:0Teramo
14:30FT Sambenedettese1:3Venezia
16:3060' FeralpiSalo0:1Parma Calcio 1913
18:30 Mantova-:-Maceratese
Italy - Lega Pro Grp. C
14:30FT Messina1:2Catania
14:30FT Monopoli1:1Fidelis Andria
Japan - J. League
09:00FT Gamba Osaka1:1Ventforet Kofu
Portugal - Segunda Liga
12:15FT Leixoes1:2Benfica B
13:15FT Santa Clara0:0Vizela
16:0090' Sporting CP B1:1Aves
16:0090' Portimonense1:0AD Fafe
16:0090' Penafiel0:2Famalicao
16:0090' Uniao da Madeira1:0Vitoria de Guimaraes B
16:0090' Sporting Covilha1:1FC Porto B
16:0088' Freamunde2:2Gil Vicente
16:0090' Olhanense0:1Varzim
Serbia - Super Liga
17:00HT Vojvodina2:0Rad Beograd
Singapore - S.League
11:05FT Albirex Niigata FC2:1Tampines Rovers FC
Spain - Segunda B Grp. I
12:00FT Caudal Deportivo0:0Leonesa
12:00FT CD Palencia Balompie1:0Valladolid B
12:00FT Celta Vigo B2:1CD Lealtad
17:00HT CD Boiro2:0Coruxo F.C.
17:00HT Racing Santander0:1Osasuna B
17:00HT Pontevedra0:0Burgos CF
17:00HT Izarra1:1Racing de Ferrol
17:3016' Arandina CF0:0UD Somozas
18:15 Guijuelo-:-Ponferradina
Spain - Segunda B Grp. II
12:00FT San Sebastian de los Reyes1:1Athletic Bilbao B
12:30FT Mensajero1:1Socuellamos
16:3064' Navalcarnero2:0Zamudio SD
17:00HT Albacete1:1SD Gernika
17:00HT Real Madrid Castilla0:1Toledo
17:00HT Logrones0:0Barakaldo
Spain - Segunda B Grp. III
12:00FT AE Prat0:1Ebro
12:00FT CE L'Hospitalet1:0Atletico Saguntino
12:00FT Eldense0:2Alcoyano
12:00FT Llagostera0:1Mallorca B
17:00HT Sabadell0:0UD Cornella
18:30 Badalona-:-Villarreal B
Spain - Segunda B Grp. IV
12:00FT Linense2:2Linares Deportivo
12:00FT Futbol Club Jumilla2:1Cordoba B
12:00FT Real Jaen0:1Merida
12:00FT Marbella FC1:2Lorca FC
12:00FT Cartagena1:1Melilla
12:00FT San Fernando CD2:2Granada B
Turkey - 1. Lig
11:00FT Samsunspor3:0Boluspor
11:00FT Sivasspor1:0Gaziantep BB
14:00FT Eskisehirspor0:0Umraniyespor
16:3061' Yeni Malatyaspor1:0Altinordu
Bosnia-Herzegovina - Premier League
13:00FT FK Sarajevo1:0Vitez
14:30FT FK Krupa0:1Zeljeznicar
Chile - Primera Division Clausura
00:30FT Audax Italiano3:2Huachipato
16:0089' Deportes Temuco2:2Colo Colo
22:00 Santiago Wanderers-:-San Luis
Colombia - Primera A Apertura
01:45FT La Equidad0:2Atletico Nacional
19:15 Santa Fe-:-Cortulua
21:15 Independiente Medellin-:-Tigres FC
21:15 CD Jaguares-:-Alianza Petrolera
22:00Pst Rionegro Aguilas-:-Atletico Huila
22:00Pst Atletico Junior-:-Millonarios
23:30 Tolima-:-Envigado
23:30 America de Cali-:-Deportivo Pasto
Costa Rica - Primera Torneo de Verano
02:00FT Deportiva Carmelita1:2Universidad de Costa Rica
03:00FT Deportivo Saprissa2:1Deportiva San Carlos
20:30 Santos de Guapiles-:-LD Alajuelense
21:00 Limon-:-C.S. Cartagines
23:00 Municipal Perez Zeledon-:-Club Sport Herediano
23:10 Belen-:-AD Municipal Liberia
Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. C
22:00 Jaco Rays FC-:-Seleccion de Osa
Cyprus - 1. Division
15:00FT Ermis Aradippou2:3AEK Larnaca
16:0090' Ethnikos Achnas0:0Nea Salamis
17:00HT Karmiotissa Pano Polemidion0:3Anorthosis
Ecuador - Serie A - Apertura
22:00 Barcelona SC-:-El Nacional
23:00 Independiente del Valle-:-Emelec
El Salvador - Primera Division - Clausura
01:30FT CD Chalatenango1:0CD Dragon
01:45FT Firpo4:2UES
22:15 CD Aguila-:-Alianza FC
22:30 CD FAS-:-Isidro Metapan
Estonia - Super Cup
12:00FT FCI Tallinn5:0Flora Tallinn
Macedonia - Prva Liga
14:00FT Shkupi Skopje1:1Rabotnicki
14:00FT Renova2:2Makedonija GjP
14:00FT FK Sileks2:0Pobeda
14:00FT FK Vardar Skopje3:1KF Shkendija
Germany - 3. Liga
14:00FT FSV Zwickau1:0Holstein Kiel
Germany - Regionalliga North
14:00Pst FC Hansa Lueneburg-:-FC Germania Egestorf-Langreder
14:00Pst VfV Hildesheim-:-Eintracht Norderstedt
14:00FT ETSV Weiche Flensburg5:3Hamburger SV II
15:00Pst BSV Rehden-:-Oldenburg
15:00FT SV Drochtersen/Assel2:2TSV Havelse
Germany - Regionalliga Northeast
13:00FT FC Oberlausitz Neugersdorf1:1RasenBallsport Leipzig ll
13:30FT TSG Neustrelitz0:0Budissa Bautzen
13:30FT Berliner AK 071:1VfB Auerbach
13:35FT FSV Union Fuerstenwalde1:2Carl Zeiss Jena
Germany - Regionalliga Southwest
14:00FT Homburg1:4Kaiserslautern II
Germany - Regionalliga West
14:00Pst Sportfreunde Siegen-:-Borussia Moenchengladbach II
14:30Pst Schalke 04 II-:-Oberhausen
Greece - Football League
14:00FAA Panthrakikos Komotini0:3AE Sparti
14:00FT Chania1:0Panegialios
14:00FT Aris Thessaloniki FC3:0Anagennisi Karditsas
14:00FT Trikala3:0Agrotikos Asteras
14:00FT Lamia2:1Aiginiakos FC
14:00FT Panelefsiniakos0:1Panserraikos FC
14:00FT OFI Crete2:0Kissamikos FC
14:00FT AEL Kalloni FC2:1Acharnaikos FC
Guatemala - Liga Nacional Clausura
18:00 CD Suchitepequez-:-Deportivo Marquense
18:00 Deportivo Mictlan-:-Coban Imperial
18:30 Antigua Guatemala-:-Deportivo Petapa
19:00 Deportivo Malacateco-:-Guastatoya
Honduras - Liga Nacional - Clausura
02:00FT Real Espana2:1CD Real Sociedad
22:00 Juticalpa-:-Honduras Progreso
22:15 Platense FC-:-CD Olimpia
23:00 CD Motagua-:-Social Sol
India - I-League
12:05FT Churchill Brothers3:0DSK Shivajians
14:35FT Mumbai FC0:0Minerva Punjab
Japan - J. League 2
05:00FT Avispa Fukuoka1:2Oita Trinita
05:00FT V-Varen Nagasaki4:0Thespakusatsu Gunma
05:00FT Roasso Kumamoto2:1Kamatamare Sanuki
06:05FT Mito Hollyhock0:1Shonan Bellmare
06:05FT Machida Zelvia0:1JEF United Chiba
06:05FT Yokohama FC1:0Matsumoto Yamaga
06:05FT FC Gifu2:2Renofa Yamaguchi
06:05FT Kyoto Sanga FC1:2Montedio Yamagata
06:05FT Tokushima Vortis1:0Tokyo Verdy
06:05FT Nagoya Grampus Eight2:0Fagiano Okayama FC
07:05FT Ehime FC1:0Zweigen Kanazawa
Luxembourg - National Division
16:0090' AS Jeunesse Esch1:0FC Differdange 03
Montenegro - 1. CFL
14:00FT FK Lovcen2:1Grbalj Radanovici
14:00Pst Jedinstvo BP-:-Mladost Podgorica
14:00FT Petrovac1:1FK Bokelj
14:00FT FK Iskra0:2Zeta
14:00FT Buducnost Podgorica4:2Sutjeska
14:00FT Decic Tuzi2:1Rudar Pljevlja
Morocco - Botola Pro
16:0088' OCK Khouribga1:1Chabab Rif Al Hoceima
16:0083' Ittihad Tanger1:2Raja Casablanca
18:00 Olympic Club de Safi-:-KAC Kenitra
20:15 FUS Rabat-:-Difaa El Jadida
Paraguay - Division Profesional - Apertura
00:10FT Nacional1:1Sportivo Trinidense
22:00 Guarani-:-Olimpia
Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. A
19:00 FBC Melgar-:-Universidad San Martin
Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. B
17:0044' Real Garcilaso0:3CD UT Cajamarca
22:00 Juan Aurich-:-Universitario de Deportes
South Africa - Premier Soccer League
14:30FT Maritzburg United2:1Free State Stars
14:30FT Baroka FC0:3Cape Town City FC
Spain - Tercera Division - Grp. 1
17:00 Castro CF-:-CD Barco
Switzerland - Challenge League
15:00FT Chiasso5:1Aarau
15:00FT Wohlen1:4FC Zuerich
Thailand - Premier League
12:00FT Siam Navy FC1:0Thai Honda
12:00FT Suphanburi FC1:2Ubon UMT FC
13:00FT Chonburi0:0Nakhon Ratchasima FC
13:00FT Ratchaburi FC1:1Chiangrai United
Thailand - 1. Division
13:00 Kasetsart-:-Samut Songkram
Tunisia - Ligue I Championship Group
14:00FT Etoile Metlaoui0:2Esperance
14:00FT Etoile du Sahel2:0Ben Guerdane
16:0088' Club Africain1:1CS Sfaxien
Turkey - 3. Lig Grp. 2
15:00 Kirikkalespor-:-Erbaaspor
Uruguay - Primera Division Apertura
21:00 Rampla Juniors-:-Danubio
21:00 Fenix-:-Plaza Colonia
21:00 Liverpool FC-:-El Tanque Sisley
Venezuela - Primera Division - Apertura
22:00 Trujillanos FC-:-Tachira
Vietnam - V-League
10:30FT Song Lam Nghe An2:1Da Nang
11:00FT Than Quang Ninh3:0Saigon FC
11:30FT Ha Noi TT0:0Binh Duong

powered by Livescore.cz