REFRESH

Soccer » Tomorrow » All Games

ENGLAND: Premier League

20:45Everton - Crystal Palace -:-
21:00Aston Villa - Burnley -:-
21:00Chelsea - Leicester -:-

GERMANY: Bundesliga - Relegation

20:30Hertha Berlin - Hamburger SV -:-

NETHERLANDS: Eredivisie - Conference League - Play Offs

18:45Heerenveen - AZ Alkmaar -:-
21:00Utrecht - Vitesse -:-

ALGERIA: U21 League

17:00Biskra U21 - Paradou U21 -:-
17:00Hussein Dey U21 - RC Relizane U21 -:-
17:00USM Alger U21 - Constantine U21 -:-

ARMENIA: First League

14:00Alashkert 2 - BKMA 2 -:-
14:00Ararat-Armenia 2 - Lernayin Artsakh -:-
14:00Pyunik Yerevan 2 - Gandzasar -:-
16:00Urartu 2 - Shirak Gyumri -:-

ARUBA: Division di Honor - Winners stage

02:00Racing Club Aruba - La Fama -:-

ASIA: Southeast Asian Games - Play Offs

11:00Thailand U23 - Indonesia U23 -:-
14:00Vietnam U23 - Malaysia U23 -:-

BANGLADESH: Premier League

11:00Baridhara - Mohammedan -:-

BENIN: Ligue 1 - Relegation Group

17:00Upi Onm - Dragons -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Bosnia and Herzegovina Cup

19:00FK Sarajevo - Velez Mostar -:-

BRAZIL: Serie B

02:30CRB - Londrina -:-
00:00Gremio - Criciuma -:-
00:00Vila Nova FC - Chapecoense-SC -:-

BRAZIL: Serie C - First stage

23:00Campinense - Ypiranga FC -:-
01:30Vitoria - Botafogo PB -:-

BRAZIL: Campeonato Gaucho 2

00:30Lajeadense - Pelotas -:-
01:00Brasil Farroupilha - Tupi RS -:-
01:00Esportivo - Passo Fundo -:-
01:00Santa Cruz RS - SC Sao Paulo -:-
01:00Sao Gabriel - EC Guarani -:-
01:00Veranopolis - GE Gloria -:-
20:00Gaucho - EC Cruzeiro -:-
20:00Inter Santa Maria - Avenida -:-

BULGARIA: Parva liga - Championship Group

17:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:-
19:15Slavia Sofia - Levski Sofia -:-

COLOMBIA: Liga Women - Play Offs

00:45America de Cali W - Junior W -:-
02:00Ind. Medellin W - Deportivo Pereira W -:-
03:00Santa Fe W - Llaneros W -:-

CZECH REPUBLIC: 1. Liga - Relegation

17:00Opava - Bohemians -:-
17:00Teplice - Vlasim -:-

DENMARK: 1st Division - Relegation Group

18:30Hobro - Vendsyssel -:-
18:30Koge - Jammerbugt -:-

ECUADOR: Serie B

02:00Buhos ULVR - Manta -:-
02:30Libertad - America de Quito -:-

EGYPT: Division 2 - Group C

16:00Al Hammam - Alaab Damanhour -:-
16:00Al Zarka - Kafr El Sheikh -:-
16:00Baladiyat El Mahalla - Abu Qir Semad -:-
16:00Dekernes - Alexandria SC -:-
16:00El Olympi - El Mansoura -:-
16:00El Raja - Al Magd -:-
16:00Pioneers - Haras El Hodood -:-
16:00Salloum - Said El Mahalla -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Offs

03:30Metapan - Aguila -:-

ENGLAND: League Two - Play Offs

20:45Port Vale - Swindon -:-

ENGLAND: Premier League U18 - Play Offs

20:00Southampton U18 - Manchester City U18 -:-

ESTONIA: Esiliiga

17:00Harju Jalgpallikooli - Paide Linnameeskond U21 -:-
18:00PostponedFlora U21 - Elva -:-
18:00Levadia U21 - Tulevik -:-
18:00Nomme Utd - Parnu -:-
18:00Viimsi JK - FC Alliance -:-

EUROPE: Euro U17

16:30Germany U17 - Luxembourg U17 -:-
16:30Netherlands U17 - Poland U17 -:-
19:00France U17 - Bulgaria U17 -:-
19:00Israel U17 - Italy U17 -:-

FINLAND: Veikkausliiga

17:00VPS - Inter Turku -:-

GERMANY: Oberliga Westfalen - Relegation Group

19:30Vreden - Holzwickeder SC -:-

GHANA: Premier League

17:00Ashanti - Asante Kotoko -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offs

19:00Guastatoya - Municipal -:-

ICELAND: Inkasso-deildin

21:15Fylkir - Fjolnir -:-
21:15Grotta - Kopavogur -:-

ICELAND: Urvalsdeild Women

19:15Valur W - KR Reykjavik W -:-
21:15Selfoss W - Keflavik W -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Tractor - Persepolis -:-
17:30Fajr Sepasi - Zob Ahan -:-
17:30Gol Gohar - Naft M.I.S -:-
17:30Paykan - Foolad -:-
17:30Sepahan - Shahr Khodrou -:-
18:30Sanat Naft - Mes Rafsanjan -:-
18:45Esteghlal F.C. - Aluminium Arak -:-

IRAQ: Super League

15:00Al Diwaniya - Samarra -:-
15:00Al-Qassim - Al Talaba -:-
17:30Al Zawraa - Al Minaa -:-
20:00Al Najaf - Naft Missan -:-

IRELAND: Premier Division

20:45UC Dublin - Shamrock Rovers -:-

JAPAN: J3 League

12:00Sagamihara - YSCC -:-

JORDAN: Premier League

16:30Al Jazeera Amman - Al Sareeh -:-
19:00Moghayer Al Sarhan - Al Hussein -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

17:00FK Liepaja - Metta/LU -:-
19:00RFS - Tukums 2000 -:-

MALI: Premiere Division

19:00Stade Malien - AS Police -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura - Play Offs

04:00Atlas - U.A.N.L.- Tigres -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Super final

02:00Atlante - Atl. Morelia -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Clausura - Play Offs

02:00U.A.N.L.- Tigres U20 - Club America U20 -:-

MONGOLIA: Premier League

10:00Athletic 220 - Deren -:-
13:00Ulaanbaatar City - Tuv Buganuud -:-

MOROCCO: Botola Pro

21:30IR Tanger - Berkane -:-

NORWAY: NM Cup

18:00Askollen - Mjondalen -:-
18:00Assiden - Notodden -:-
18:00Bjarg - Fyllingsdalen -:-
18:00Brodd - Bryne -:-
18:00Byasen - Kolstad -:-
18:00Dahle - Ranheim -:-
18:00Djerv 1919 - Haugesund -:-
18:00Elverum - Ottestad -:-
18:00Fjora - Aalesund -:-
18:00Flint - Eik-Tonsberg -:-
18:00Floro - Sogndal -:-
18:00Follo - Grorud -:-
18:00Forde - Hodd -:-
18:00Fram - Orn -:-
18:00Froya - Fana -:-
18:00Furnes - Ham-Kam -:-
18:00Gamle Oslo - KFUM Oslo -:-
18:00Gjellerasen - Kjelsas -:-
18:00Gneist - Sotra -:-
18:00Hei - Odd -:-
18:00Honefoss - Stromsgodset -:-
18:00Ishavsbyen - Tromso -:-
18:00Jeloy - Moss -:-
18:00Kolbu - Valerenga -:-
18:00Lorenskog - Kongsvinger -:-
18:00Lyn - Stabaek -:-
18:00Melhus - Strindheim -:-
18:00Oppsal - Skeid -:-
18:00Rana FK - Bodo/Glimt -:-
18:00Randesund - Start -:-
18:00Rosseland - Viking -:-
18:00Sola - Egersund -:-
18:00Spjelkavik - Brattvag -:-
18:00Tiller - Nardo -:-
18:00Vardeneset - Sandnes -:-
18:00Verdal - Rosenborg -:-
18:00Vidar - Staal Jorpeland -:-
18:00Vindbjart - Flekkeroy -:-
18:30Floya - Skjervoy -:-
18:30IL Express - Jerv -:-
18:45Ostsiden - Sarpsborg 08 -:-

NORWAY: Norway Cup Women

19:00Asane W - Arna-Bjornar W -:-
19:00Kil/Hemne W - Rosenborg W -:-
19:00Klepp W - Arendal W -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:003 de Febrero - Guarani de Trinidad -:-
16:00Martin Ledesma - Pastoreo -:-
21:00Atyra - Sp. Luqueno -:-

POLAND: III Liga - Group I

17:00KS Kutno - Skierniewice -:-

ROMANIA: Romanian Cup

19:30Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-

RUSSIA: FNL 2 - Group 4

11:30Ural 2 - FK Novosibirsk -:-

SAUDI ARABIA: King Cup

20:00Al-Hilal - Al Feiha -:-

SERBIA: Super Liga - Championship Group

18:00Cukaricki - Napredak -:-

SERBIA: Super Liga - Relegation Group

16:00Radnik - Kolubara -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30Red Star - Saint Louis -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

17:30Bernolakovo - D. Luzna -:-

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage

00:00Athletico-PR (Bra) - Libertad Asuncion (Par) -:-
00:00Nacional (Uru) - Velez Sarsfield (Arg) -:-
00:00Palmeiras (Bra) - Emelec (Ecu) -:-
02:00Colon Santa FE (Arg) - Olimpia Asuncion (Par) -:-
02:00Deportes Tolima (Col) - America MG (Bra) -:-
02:00Dep. Tachira (Ven) - Independiente Petrolero (Bol) -:-
04:00Alianza Lima (Per) - Fortaleza (Bra) -:-
00:00Atletico-MG (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-

SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage

00:15Ayacucho (Per) - Everton (Chi) -:-
00:15River Plate (Uru) - Cuiaba (Bra) -:-
02:30LDU Quito (Ecu) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
02:30Racing Club (Arg) - FBC Melgar (Per) -:-
02:30Santos (Bra) - Union La Calera (Chi) -:-
00:15Independiente (Arg) - La Guaira (Ven) -:-
00:15Union de Santa Fe (Arg) - Fluminense (Bra) -:-

SOUTH KOREA: WK League Women

11:00Boeun Sangmu W - Suwon FC W -:-
11:00Gyeongju W - Incheon Hyundai Steel W -:-
11:00Hwacheon W - Sejong Sportstoto W -:-
11:00Seoul W - Changnyeong W -:-

SWEDEN: Superettan

19:00AFC Eskilstuna - Norrby -:-
19:00Brage - Dalkurd -:-
19:00Brommapojkarna - Ostersunds -:-
19:00Osters - Halmstad -:-

SWITZERLAND: Super League

20:30Grasshoppers - St. Gallen -:-
20:30Lausanne - Sion -:-
20:30Lugano - Zurich -:-
20:30Luzern - Young Boys -:-
20:30Servette - Basel -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kinondoni MC - Mbeya City -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1 - Championship Group

17:00Ben Guerdane - Esperance Tunis -:-

USA: MLS

01:30DC United - New York City -:-
01:30New York Red Bulls - Chicago Fire -:-
01:30Philadelphia Union - Inter Miami -:-
02:00Minnesota United - Los Angeles Galaxy -:-
02:30Houston Dynamo - Seattle Sounders -:-
02:30Nashville SC - CF Montreal -:-
02:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids -:-
04:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas -:-
04:30Los Angeles FC - Austin FC -:-
04:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers -:-

USA: USL Championship

01:00Miami FC - Detroit -:-
02:00Birmingham - Las Vegas Lights -:-
02:00Memphis - LA Galaxy 2 -:-
03:00El Paso - Sacramento Republic -:-

USA: USL League One

01:30Charlotte Independ. - Northern Colorado -:-

USA: USL League Two

01:00Charlotte Independ. 2 - North Carolina FC U23 -:-
01:00Florida Elite - Nona -:-
01:00Lansing City - Kalamazoo FC -:-
01:00Tampa Bay U23 - The Villages -:-
01:30West Chester Utd - Reading -:-
02:00Houston FC - Corpus Christi FC -:-

USA: NWSL Women

01:00North Carolina Courage W - Orlando Pride W -:-
01:30Racing Louisville W - San Diego Wave W -:-
04:00Portland Thorns W - Washington Spirit W -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15Portuguesa - Hermanos Colmenares -:-

REFRESH

Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Livecore.cz - website for soccer fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!