live score - soccer livescore

These games will be played tomorrow. Whether you want to watch your selected match at the stadium, or from the comfort of your home via the Internet, here you can find the list of all upcoming games.

Portugal - Primeira Liga
Vitoria de Guimaraes-:-Gil Vicente
Sporting CP-:-Santa Clara
Pacos de Ferreira-:-Braga
Spain - LaLiga
Real Sociedad-:-Granada
Real Madrid-:-Deportivo Alaves
Croatia - 1. Division
HNK Gorica-:-NK Varazdin
England - Championship
Huddersfield Town-:-Luton Town
Fulham-:-Cardiff City
Italy - Serie B
Juve Stabia-:-Virtus Entella
Benevento-:-Venezia
Ascoli Calcio 1898 FC-:-Salernitana
Chievo Verona-:-Trapani
Cittadella-:-Crotone
Empoli-:-Frosinone
Livorno-:-Cremonese
Pescara-:-Perugia
Pordenone Calcio-:-Pisa
Spezia-:-Cosenza
Poland - Ekstraklasa Relegation Group
Zaglebie Lubin-:-Wisla Plock
Gornik Zabrze-:-Rakow Czestochowa
Romania - Liga I Championship Group
Botosani-:-Astra Giurgiu
Romania - Liga I Relegation Group
FC Viitorul Constanta-:-FC Academica Clinceni
USA - Major League Soccer Grp. C
Montreal Impact-:-New England Revolution
International - Club Friendlies
Kortrijk-:-Sporting Charleroi
Saint-Etienne-:-Nice
Zulte Waregem-:-NAC Breda
Albania - Kategoria Superiore
Flamurtari-:-Bylis
Partizani-:-KF Tirana
Armenia - Cup
FC Noah-:-Ararat Armenia
Australia - Northern
Casuarina-:-Port Darwin
Austria - 2. Liga
FC Wacker Innsbruck-:-Austria Wien (A)
Floridsdorfer AC-:-BW Linz
SV Lafnitz-:-Amstetten
SV Horn-:-SK Austria Klagenfurt
Belarus - Premier League
Smolevichy-:-Isloch
Belarus - Premier League Reserve
BATE Borisov Reserves-:-Slavia Mozyr Reserves
Belshina Bobruisk Reserves-:-Torpedo Zhodino Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves-:-FK Gorodeya Reserves
Brazil - Catarinense Playoff
Joinville-:-Brusque
Denmark - 1. Division
Fremad Amager-:-Viborg
Fredericia-:-Naestved
Vendsyssel FF-:-Vejle Boldklub
Estonia - Esiliiga
Tammeka U21-:-Maardu Linnameeskond
Nomme United-:-Flora Tallinn U21
FC Elva-:-FCI Levadia U21
Finland - Kakkonen - Lohko A
JaePS-:-PEPO Lappeenranta
Finland - Kakkonen - Lohko B
KaaPo-:-Atlantis
HJS Akatemia-:-Pargas IF
Finland - Kakkonen - Lohko C
GBK-:-JBK
Georgia - Erovnuli Liga
Saburtalo-:-Kakheti Telavi
Iran - Persian Gulf Pro League
Machine Sazi FC-:-Persepolis
Shahin-:-Zob Ahan
Japan - J. League 2
Fagiano Okayama FC-:-Giravanz Kitakyushu
Lithuania - 1. Division
Zalgiris Vilnius B-:-FK Atmosfera
Lietava Jonava-:-Vilnius Vytis
FA Siauliai-:-FK Panevezys B
Montenegro - 1. CFL Qualification
Kom-:-Jezero
OFK Titograd-:-FK Bokelj
Norway - 2. Divisjon Avd. 1
Alta-:-Tromsdalen
Poland - 1. Division
Odra Opole-:-Wigry Suwalki
Sandecja Nowy Sacz-:-Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice-:-Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec-:-Warta Poznan
Poland - 2. Division
Stal Stalowa Wola-:-Elana Torun
Slovakia - 2. Liga Promotion Group
Skalica-:-Zilina B
South Korea - K-League 1
Busan I'Park-:-FC Seoul
South Korea - K3 League
Gyeongju H & N-:-Hwaseong
Sweden - Ettan Norra
IFK Haninge BRB-:-Brommapojkarna
Switzerland - Challenge League
Lausanne-:-Schaffhausen
FC Vaduz-:-FC Stade Lausanne-Ouchy
Wil-:-Grasshopper
Tanzania - Premier League
Mbeya City-:-Polisi Tanzania FC
Ukraine - 1. Division
FC Avanhard Kramatorsk-:-FC Balkany
Metalurg Zaporizhia-:-Cherkashchyna
FC Minaj-:-Metalist 1925
Norway - Toppserien
Kolbotn-:-Avaldsnes
Vaalerenga-:-Roea
Sweden - Damallsvenskan
Kopparbergs/Goeteborg-:-Vaexjoe
FC Rosengaard-:-Eskilstuna United DFF
Postponed and cancelled matches
Ireland - Premier Division
Pst Sligo Rovers-:-Shelbourne
Pst Waterford FC-:-Cork City
Pst St. Patrick's Athletic-:-Finn Harps
USA - Major League Soccer Grp. B
Cnc FC Dallas-:-Vancouver Whitecaps
Singapore - S.League
Pst Balestier Khalsa FC-:-Tanjong Pagar United FC
Armenia - 1. Division
Cnc Lernayin A.-:-Aragats
Cnc Dilijan-:-Lokomotiv
Cnc Shirak II-:-Van
Cnc Sevan-:-Torpedo Yerevan
Australia - Victorian
Cnc Green Gully Cavaliers-:-Dandenong City
Cnc Oakleigh Cannons-:-Bentleigh Greens
Australia - Western
Cnc Bayswater City-:-Perth
Australia - Victorian Premier League One
Pst Pascoe Vale SC-:-Manningham United Blues
Australia - NPL Youth Victoria
Pst Oakleigh Cannons FC U20-:-Bentleigh Greens U20
Indonesia - Liga 2 West Division
Pst PSIM Yogyakarta-:-BaBel United
Pst Tiga Naga FC-:-PSPS Pekanbaru Riau
Pst Semen Padang-:-PSMS
Pst Perserang Serang-:-PSKC Kota Cimahi
Pst Persekat Kab. Tegal-:-Sriwijaya FC
Pst Perseru Badak Lampung-:-Cilegon United
Ireland - 1. Division
Pst UCD-:-Cobh Ramblers
Pst Drogheda United-:-Longford Town
Pst Bray Wanderers-:-Wexford FC
Pst Athlone Town-:-Cabinteely
Jordan - Premier League
Pst Al-Faisaly-:-Shabab Al-Ordon
Pst Sahab SC-:-Al-Jazeera
Norway - 3. Divisjon Avd. 2
Cnc Halsen-:-Flint
Click on score for game details