REFRESH

Soccer » Tomorrow » All Games

WORLD: World Cup - Play Offs

16:00Croatia - Brazil -:-
20:00Netherlands - Argentina -:-

ALGERIA: Ligue 2

15:00Annaba - US Souf -:-
15:00Eulma - Hamra Annaba -:-
15:00Harrach - Mlila -:-
15:00Khemis El Khechna - US Chaouia -:-
15:00MO Constantine - Bordj Menail -:-
15:00Ouargla - Ghozlane -:-
15:00Skikda - Khroub -:-
15:00Telaghema - CA Batna -:-

ARMENIA: Premier League

13:00Ararat-Armenia - Lernayin Artsakh -:-
15:00Pyunik Yerevan - Urartu -:-

AUSTRALIA: A-League

09:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-

AZERBAIJAN: Azerbaijan Cup

11:00Kapaz - Turan -:-
14:00Sabail - Sabah Baku -:-

BELGIUM: Challenger Pro League

20:00Beveren - Anderlecht U23 -:-
20:00Genk U23 - Club Brugge KV U23 -:-

BELGIUM: Super League Women

20:00Charleroi W - Femina Woluwe W -:-
20:00RSC Anderlecht W - Mechelen W -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Rahimo - AS Police -:-
18:45USFA - ASF Dioulasso -:-

CHINA: Super League

12:00Cangzhou - Wuhan FC -:-
12:30Shanghai Shenhua - Dalian Pro -:-
12:30Shenzhen - Changchun Yatai -:-
12:30Wuhan Three Towns - Shandong Taishan -:-

COSTA RICA: Copa Costa Rica

03:00Herediano - Alajuelense -:-

CYPRUS: First Division

18:00Doxa - AEK Larnaca -:-
18:00Paphos - APOEL -:-

CYPRUS: Division 2

18:00Achnas - Alki Oroklini -:-

CZECH REPUBLIC: Tipsport liga

10:30Mlada Boleslav - Varnsdorf -:-
11:00Prostejov - Sigma Olomouc -:-

EGYPT: Division 2 - Group A

13:30Dayrout - Shoban Moslemen Qena -:-
13:30El Minya - Asmant Asyut -:-

EGYPT: Division 2 - Group B

13:30Al Nasr - Al-Sekka -:-
13:30Al Qanah - Telecom Egypt -:-
13:30El Alameen - Wadi Degla -:-
13:30El-Entag El-Harby - Kahrabaa Ismailia -:-
13:30Mostaqbal - Petrojet -:-
13:30Porto Suez - Eastern Company -:-
13:30Tersana - Suez SC -:-
13:30ZED - Shabab Al Obour -:-

ENGLAND: League Two

20:45Crawley - Hartlepool -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

20:45Aveley - Enfield Town -:-

ENGLAND: Premier League Cup

14:00Crystal Palace U21 - Sheffield Utd U21 -:-
20:00Arsenal U21 - Burnley U21 -:-
20:00Brighton U21 - QPR U21 -:-
20:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
20:00Huddersfield U21 - Watford U21 -:-
20:00Stoke City U21 - Swansea U21 -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Mbabane Highlanders - Tambuti -:-

ETHIOPIA: Premier League

14:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-

FRANCE: National

19:30Avranches - Nancy -:-
19:30Bourg en Bresse - Orleans -:-
19:30Le Puy-en-Velay - Dunkerque -:-
19:30Red Star - Versailles -:-
19:30Sedan - Cholet -:-
19:30Stade Briochin - Le Mans -:-
19:30Villefranche - Chateauroux -:-
20:00Paris 13 Atl. - Bastia-Borgo -:-

FRANCE: National 2 - Group A

19:00Vannes - Rouen -:-

FRANCE: National 2 - Group D

19:00Andrezieux - Nantes II -:-
19:00Bourges 18 - Angouleme CFC -:-

FRANCE: Division 1 Women

18:00Fleury 91 W - Bordeaux W -:-

GERMANY: Regionalliga North

19:00SC Weiche-08 - Hannover II -:-
19:30Norderstedt - Drochtersen/Assel -:-

GERMANY: Regionalliga Nordost

19:00Altglienicke - Halberstadt -:-
19:00Chemnitzer - Hertha Berlin II -:-

GERMANY: Regionalliga Sudwest

19:00Walldorf - Hoffenheim II -:-

GERMANY: Oberliga Hamburg

19:30Hamm United - TuS Osdorf -:-
19:30Paloma - Harksheide -:-
20:00Hamburger SV III - Suderelbe -:-

GERMANY: Oberliga Bremen

19:30Oberneuland - Brinkumer -:-

GERMANY: Oberliga Hessen

19:30TUS Dietkirchen - Giessen -:-
19:30Viktoria Griesheim - Eddersheim -:-
20:00Eintracht Frankfurt II - Baunatal -:-

GERMANY: Oberliga Niederrhein

20:00Cronenberger - SC St.Tonis -:-

GERMANY: Bundesliga Women

19:15Eintracht Frankfurt W - Potsdam W -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Lynx - Europa Point -:-

GREECE: Super League 2

14:15Iraklis 1908 - Veria -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offs

03:00Municipal - Antigua -:-

INDIA: ISL

15:00Hyderabad - East Bengal -:-

INDONESIA: Liga 1

09:15RANS Nusantara - Persikabo 1973 -:-
10:00PostponedPersebaya - Bhayangkara Solo -:-
12:15PostponedPersik Kediri - Madura United -:-
12:15PSIS Semarang - Borneo -:-

INDONESIA: Liga 2 - First round

10:00PostponedPSDS Deli Serdang - Perserang Serang -:-
12:30PostponedPSCS Cilacap - Persekat -:-
13:00PostponedPersijap Jepara - Persikab -:-

IRAQ: Super League

12:00Al Diwaniya - Al Quwa Al Jawiya -:-
12:00Newroz - Al Kahraba -:-
14:15Al Najaf - Karbala -:-
14:15Duhok - Al Karkh -:-
16:30Al Zawraa - Al-Qassim -:-

ISRAEL: Liga Alef North

10:00Hapoel Bueine - M. Tzur Shalom -:-
11:00Tzeirei Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Qalansawe -:-
12:00Ironi Nesher - Ironi Baka -:-
13:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-

ISRAEL: Liga Alef South

10:00MS Ironi Kuseife - H. Bikat Hayarden -:-
11:15Bnei Eilat - H. Marmorek -:-
11:40Holon Yermiyahu - M. Herzliya -:-
11:45Maccabi Shaarayim FC - Shimshon Tel Aviv -:-
12:00Hapoel Herzliya - Hapoel Kfar Shalem -:-

KENYA: Super League

11:00Coastal Heroes - Mara Sugar -:-
13:00Shabana - Assad -:-
14:00PostponedAPS Bomet - Vihiga United -:-
14:00PostponedDarajani Gogo - Kisumu All-Stars -:-
14:00PostponedFortune Sacco - Mwatate United -:-
14:00PostponedGusii - Silibwet -:-
14:00PostponedMCF - Murang'a -:-
14:00PostponedMigori - Kajiado -:-

LIBYA: Premier League

14:00Al Taawun - Shabaab Al Jabal -:-
14:30Al-Athad - Al Madina -:-
18:00Al Tahaddi - Darnes -:-

MAURITIUS: Super League

15:30Pamplemousses - Cercle De Joachim -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Women

18:00Heerenveen W - Excelsior W -:-
18:00PEC Zwolle W - VV Alkmaar W -:-
18:00Telstar W - PSV W -:-

NEW ZEALAND: National League Women

07:30Eastern Suburbs W - Western Springs W -:-
00:00Canterbury United W - Capital Football W -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winners

01:00Ferretti - Diriangen -:-

NIGER: Ligue 1

16:00ASFAN - Urana -:-
16:00Sahel - Akokana -:-

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

20:45Coleraine - Crusaders -:-

OMAN: Professional League

13:40Al Suwaiq - Bahla -:-
14:05Al Nasr - Al Seeb -:-

PORTUGAL: League Cup

21:45Famalicao - Tondela -:-

ROMANIA: Liga 1

18:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Pennarossa - Fiorentino -:-

SCOTLAND: Challenge Cup

20:45Alloa - Queen of South -:-
20:45Arbroath - Dunfermline -:-

SCOTLAND: SWPL 1 Women

21:00Motherwell W - Partick Thistle W -:-

SEYCHELLES: First Division League

12:00La Passe - Cote d'Or -:-
15:00Northern Dynamo - LMS -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Bo Rangers - Real Republicans -:-

SYRIA: Premier League

12:00Al-Jazeera - Al-Ittihad -:-
12:00Al Taliya - Al Karamah -:-
12:00Al Wahda - Al Jaish -:-
12:00Hottin - Al Majd -:-
12:00Jableh - Foutoua -:-
12:00Wathbah - Tishreen -:-

THAILAND: Thai League 2

12:00Kasetsart - Suphanburi -:-

TURKEY: 1. Lig

18:00Samsunspor - Yeni Malatyaspor -:-

UGANDA: Premier League

12:00Wakiso Giants - Busoga -:-
14:00Kampala City - Express -:-

WALES: Cymru South

20:30Swansea University - Briton Ferry -:-

WORLD: Friendly International

14:00Malaysia - Cambodia -:-

WORLD: Club Friendly

10:15Kvitkovice (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
11:00Tychy (Pol) - Ruch Chorzow (Pol) -:-
12:00Karvina (Cze) - Zilina (Svk) -:-
12:00Paderborn (Ger) - Hannover (Ger) -:-
13:00Empoli (Ita) - Wolves (Eng) -:-
14:00Bologna (Ita) - Kapfenberg (Aut) -:-
14:00FC Emmen (Ned) - Meppen (Ger) -:-
14:00Freiburg (Ger) - Luzern (Sui) -:-
14:00Metz (Fra) - Auxerre (Fra) -:-
14:00Royale Union SG (Bel) - Angers (Fra) -:-
14:00Tottenham (Eng) - Motherwell (Sco) -:-
14:00Valencia (Esp) - Clermont (Fra) -:-
14:00Zurich (Sui) - Dornbirn (Aut) -:-
16:00Guingamp (Fra) - Always Ready (Bol) -:-
16:00Strasbourg (Fra) - Vitesse (Ned) -:-
16:00Sturm Graz (Am) (Aut) - LASK (Am) (Aut) -:-
17:00St Etienne (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
18:00Wiener Neustadt (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
19:00Rapid Vienna (Aut) - Schalke (Ger) -:-
20:00Atalanta (Ita) - Eintracht Frankfurt (Ger) -:-

REFRESH

Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Livecore.cz - website for soccer fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!