REFRESH

Soccer » Yesterday » All Games

ITALY: Serie A

18:00Sassuolo - Napoli 1:6
20:45Inter - Atalanta 4:0

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Qualification

23:00Palestino (Chi) - Portuguesa (Ven) 2:1
01:30Bragantino (Bra) - Aguilas (Col) 1:0pen
01:30Sporting Cristal (Per) - Always Ready (Bol) 3:1
23:00Nacional (Uru) - Puerto Cabello (Ven) 2:0

AFRICA: Olympic Games Women - Qualification

17:00Zambia W - Ghana W 3:3
19:00Morocco W - Tunisia W 4:1

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Atletico Atlanta - Aldosivi 0:2

ARGENTINA: Primera B - Apertura

21:00Laferrere - Liniers 0:2

ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

21:00Estrella de Berisso - Deportivo Camioneros 1:1

ARGENTINA: Reserve League - First stage

23:00Belgrano 2 - Instituto 2 3:0
01:00Boca Juniors 2 - Independiente 2 1:1
21:00Gimnasia L.P. 2 - Atl. Tucuman 2 0:1
21:00Godoy Cruz 2 - Talleres Cordoba 2 0:1
21:00Huracan 2 - Sarmiento Junin 2 1:1
23:00Racing Club 2 - River Plate 2 1:3

ARMENIA: Premier League

12:00Van - Ararat Yerevan 0:2
12:00West Armenia - Ararat-Armenia 1:1

ARUBA: Division di Honor - Relegation

01:00Sport Boys - Santa Fe 4:3

ASIA: Olympic Games Women - Qualification - Third stage

10:10Australia W - Uzbekistan W 10:0
10:34Japan W - North Korea W 2:1

AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Champions League - Preliminary - Play Offs

06:00Ifira Black Bird - Classic 1:1

AZERBAIJAN: Premier League

16:00Gabala - Qarabag 0:4

AZERBAIJAN: I Liqa

10:00Iravan - MOIK Baku 0:7
12:00Shamakhi - Zaqatala 1:1

BELGIUM: Belgian Cup

20:30Royale Union SG - Club Brugge KV 2:0

BELGIUM: 1st National Women

19:30Genk II W - Leuven II W 2:4

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

01:00Independiente - Nacional Potosi 1:1
20:00SA Bulo Bulo - The Strongest 5:1

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Bosnia and Herzegovina Cup

13:00Jedinstvo Bihac - Zrinjski 0:1
16:00Posusje - Sloga Doboj 3:2
18:30Borac Banja Luka - FK Sarajevo 0:0

BRAZIL: Catarinense

23:00Avai - Barra FC 1:0

BRAZIL: Paraense

00:00Remo - Sao Francisco 1:1

BRAZIL: Paulista

23:30Portuguesa - Palmeiras 0:2

BRAZIL: Paulista A3

19:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano 1:0
19:00Matonense - Catanduva 0:1
19:00Uniao Sao Joao - Votuporanguense 1:1
22:00Bragantino II - Rio Preto 3:0
23:00Lemense - Itapirense 2:3
23:00Sertaozinho - Bandeirante 1:0
23:30Gremio Prudente - Uniao Suzano 2:1
00:15Marilia - Desportivo 3:0

BRAZIL: Paulista A4

19:00Jabaquara - Independente SP 1:2
19:00Nacional SP - Taquaritinga 1:1
19:00Rio Branco SP - America SP 2:0
19:00Vocem - CA Joseense 3:0
23:00Sao-Carlense - Barretos EC 0:1
23:30Francana - Audax-SP 2:1
23:30Uniao Barbarense - Penapolense 1:0
00:00XV de Jau - SKA Brasil 1:1

BRAZIL: Copa do Brasil

23:15Athletic Club - Volta Redonda 1:0
00:00Iguatu - Juventude 0:0
01:30Marcilio Dias - Vasco 1:3
19:30Olaria - Sao Bernardo 0:1
23:15Maringa FC - America MG 2:0
23:30Itabuna - Nova Iguacu 0:8
23:30Maranhao - Ferroviario 1:2
23:30Murici - Confianca 2:1
23:30Petrolina - Cascavel 3:2
00:00ASA - Internacional 0:2
00:30Agua Santa - Jacuipense 2:1
00:30GAS - Brusque 0:1
00:30Portuguesa Santista - SER Caxias 0:1
00:30Villa Nova MG - Aparecidense 1:0

BRAZIL: Copa Verde

19:30Ceilandia - Real Brasilia 1:0pen
20:00Porto Velho - Anapolis 2:1pen
23:00Real Noroeste - Rio Branco ES 1:2
00:00Aguia De Maraba - Rio Branco 0:2
00:00Tocantinopolis - Manauara 2:1
00:00Uniao Rondonopolis - Costa Rica 4:0

BRAZIL: Copa do Nordeste

23:00America RN - Treze PB 2:2
23:00River-PI - Itabaiana 1:0

BRAZIL: Recopa Gaucho

23:30Sao Luiz - Gremio 2:0

BULGARIA: Bulgarian Cup

13:30Hebar - Pirin Blagoevgrad 2:1
16:30CSKA Sofia - Arda 1:0

BURUNDI: Primus League

14:00Telaviv - Olympic S. 0:0

COLOMBIA: Primera A - Apertura

02:15Millonarios - Once Caldas 0:2
21:15Fortaleza - Alianza 1:2

COLOMBIA: Primera B - Apertura

00:10U. Magdalena - Quindio 2:2
00:00Llaneros - Cartagena 0:0

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

02:00San Carlos - AD Santos 4:0
22:00Guanacasteca - Cartagines 1:0

CROATIA: Croatian Cup

14:00Rudes - Rijeka 0:1
18:00D. Zagreb - Gorica 4:0

CYPRUS: Cyprus Cup

18:00Nea Salamis - Paphos 0:5
18:00Omonia - Zakakiou 3:1

CZECH REPUBLIC: MOL Cup

17:00Zlin - Liberec 2:1aet
18:00Slavia Prague - Sparta Prague 2:3aet

ENGLAND: Southern League South Division

20:45AFC Totton - Dorchester 4:4

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

20:45Kingstonian - Cheshunt 1:1

ENGLAND: FA Cup

20:30Chelsea - Leeds 3:2
20:45Nottingham - Manchester Utd 0:1
20:45Wolves - Brighton 1:0
21:00Liverpool - Southampton 3:0

ENGLAND: Professional Development League

15:00Bournemouth U21 - QPR U21 2:3

EUROPE: UEFA Youth League - Play Offs

14:00Olympiacos Piraeus U19 - Lens U19 3:2pen
14:30AC Milan U19 - Braga U19 3:2pen
15:00Salzburg U19 - Nantes U19 0:1
16:00Bayern U19 - Feyenoord U19 3:2
18:00Real Madrid U19 - RB Leipzig U19 2:0

EUROPE: UEFA Nations League Women - League A/B - Relegation

18:30Sweden W - Bosnia & Herzegovina W 5:0

EUROPE: UEFA Nations League Women - League A - Play Offs

19:00Spain W - France W 2:0
20:45Netherlands W - Germany W 0:2

FRANCE: Coupe de France

21:00Rouen - Valenciennes 1:2pen

GERMANY: Regionalliga North

18:30Phonix Lubeck - Teutonia Ottensen 1:0
19:00PostponedHamburger SV II - Meppen -:-
19:30Lohne - Jeddeloh 1:2

GERMANY: Regionalliga Nordost

19:00Altglienicke - Babelsberg 2:2
19:00Lokomotive Leipzig - Meuselwitz 4:1

GERMANY: Oberliga Westfalen

19:30Preussen Munster 2 - Siegen 3:2

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

21:00Europa FC - Glacis United 3:1

GREECE: Super League

14:00Asteras Tripolis - Kifisia 3:3
14:00Volos - OFI Crete 3:1
16:00Atromitos - Lamia 3:1
16:00Panetolikos - Olympiacos Piraeus 1:2
18:00AEK Athens FC - Giannina 4:2
19:00Panserraikos - PAOK 0:2
20:00Panathinaikos - Aris 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Coatepeque - Malacateco 1:2
23:00Deportivo Mixco - Guastatoya 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

00:00Genesis - Real Espana 1:0

HUNGARY: Hungarian Cup

13:00Mezoors - Vasas 1:2pen
17:00Kozarmisleny SE - MTK Budapest 0:3
17:00VLS Veszprem - Kecskemeti TE 0:2
18:00Tiszakecske - Kisvarda 0:3
19:00Debrecen - Ferencvaros 1:2pen

ICELAND: League Cup

21:00Akranes - Vikingur Reykjavik 1:1

INDIA: ISL

15:00Mumbai City - Goa 1:1

INDIA: I-League

12:00Aizawl - Real Kashmir 0:1
14:30Lajong - Rajasthan United 4:4

INDIA: Santosh Trophy - Final Group

05:30Assam - Services 0:2
10:00Kerala FC - Arunachal 2:0
14:30Meghalaya - Goa FT 0:0

INDONESIA: Liga 1

09:00Persik Kediri - Barito Putera 3:1
13:00PSM Makassar - Persebaya 0:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:00Tractor - Esteghlal Khuzestan 2:0
12:30PostponedAluminium Arak - Havadar SC -:-
12:30Paykan - Sanat Naft 2:2
12:30Shams Azar Qazvin - Mes Rafsanjan 0:0
14:45Zob Ahan - Persepolis 0:1

ISRAEL: State Cup

18:30H. Beer Sheva - Ironi Tiberias 1:0
19:00Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Haifa 0:2
19:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Jaffa 3:1

ITALY: Serie B

20:30Pisa - Modena 2:2
20:30Spezia - FeralpiSalo 0:2
20:30Venezia - Cittadella 2:0

ITALY: Serie D - Group A

14:30Borgosesia - Alba 2:4

ITALY: Serie D - Group B

14:30Arconatese - Piacenza 1:2

ITALY: Serie D - Group F

14:30Fano - S. N. Notaresco 2:4

ITALY: Serie D - Group G

14:30Anzio Calcio 1924 - Atletico Uri 1:2
14:30Boreale - Trastevere Calcio 1:1
14:30Cynthialbalonga - Romana 0:1

ITALY: Serie D - Group H

14:30Gravina - Angri 1:1
17:00Casarano - Martina Calcio 0:0

ITALY: Serie D - Group I

14:30Portici 1906 - San Luca 3:1

ITALY: Coppa Italia Serie C

19:00Padova - Lucchese 2:0
20:30Catania - Rimini 2:0

ITALY: Coppa Italia Serie D

14:30Varesina - Follonica Gavorrano 2:2
17:00Imolese - Trapani 1:2

JAMAICA: Premier League

21:30Harbour View - Treasure Beach 1:2

LIBYA: Premier League

14:00Al Sadaqa - Al-Suqoor 1:1

MALI: Premiere Division

17:15PostponedAS Police - USC Kita -:-
17:15PostponedBakaridjan - Foot Elite -:-
17:15PostponedDjoliba - Stade Malien -:-
17:15PostponedUSFAS Bamako - US Bougouni -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

02:00Queretaro - Atl. San Luis 4:1

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

02:05Venados - Atlante 1:0
04:05Leones Negros - Correcaminos 1:1

MEXICO: Liga MX U23 - Clausura

16:00U.A.N.L.- Tigres U23 - Juarez U23 0:0
00:45Club Tijuana U23 - Monterrey U23 0:0

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

15:00Jedinstvo - Sutjeska 0:1
15:00Mladost DG - Decic 0:3
17:30Mornar Bar - Arsenal Tivat 0:0
17:30Petrovac - Rudar 1:1
18:00Buducnost - Jezero 0:1

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

22:00Sport Sebaco - Esteli 2:3

NIGER: Ligue 1

16:15Nigelec - Jangorzo 1:1

NIGERIA: NPFL

15:00PostponedRivers United - Niger Tornadoes -:-
15:00Sunshine Stars - Lobi Stars 2:0
16:00Bayelsa United - Doma United 2:0
16:00Enugu Rangers - Remo Stars 1:0
16:00Heartland - Plateau United 1:5
16:00Katsina Utd - Kano Pillars 3:2
16:00Sporting Lagos - Akwa United 2:1

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Champions Cup

00:00Orlando City - Cavalry 3:1
02:15Philadelphia Union - Saprissa 3:3aet
04:30Houston Dynamo - St. Louis City 1:0

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Championship U20 - Qualification

23:00British Virgin Islands U20 - Belize U20 4:3
23:00Saint Martin U20 - Aruba U20 0:4
00:00Saint Kitts and Nevis U20 - Cayman Islands U20 3:0
00:00Trinidad & Tobago U20 - Canada U20 0:3
02:00Curacao U20 - Barbados U20 1:0
02:00Nicaragua U20 - Anguilla U20 5:0
21:00Grenada U20 - Martinique U20 4:4
00:00Jamaica U20 - Bermuda U20 3:2

NORTH & CENTRAL AMERICA: Gold Cup Women - Group Stage

01:00Colombia W - Puerto Rico W 2:0
04:15Brazil W - Panama W 5:0
00:00Canada W - Costa Rica W 3:0

NORWAY: OBOS Supercup

18:30Gjellerasen - Baerum Sportsklubb 0:1
18:30Skeid - Lorenskog 3:0

NORWAY: Nasjonal U19 CL

14:00Bodo/Glimt U19 - Stabaek U19 0:3

OMAN: Sultan Cup

14:25Bahla - Dhofar 0:0

POLAND: Ekstraklasa

18:30Stal Mielec - LKS Lodz 1:0

POLAND: Division 1

18:00Podbeskidzie - Motor Lublin 1:2

POLAND: Division 2

12:00Lech Poznan II - Olimpia Elblag 2:1

POLAND: Polish Cup

17:30Jagiellonia - Korona Kielce 2:1aet
20:30Wisla - Widzew Lodz 2:1aet

PORTUGAL: Liga Portugal 2

21:15Leixoes - Nacional 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C

20:00Fontinhas - Sertanense 0:2

QATAR: Division 2

16:00Al Khor - Al Bidda 3:1
16:00Al Mesaimeer - Al-Shahaniya 2:3
16:00Al Sailiya - Lusail 1:1
16:00Al-Waab - Al-Kharitiyath 1:2

ROMANIA: Liga 1

17:30U. Cluj - Farul Constanta 1:0
20:00FC Rapid Bucuresti - UTA Arad 4:1

SAUDI ARABIA: Division 1

14:00Al Najma - Al Jandal 3:1
14:15Ohod - Al Batin 3:1
16:20Hajer - Al Orubah 1:4

SCOTLAND: Premiership

20:45Aberdeen - St Johnstone 0:2
20:45Celtic - Dundee FC 7:1
20:45Hearts - Hibernian 1:1
20:45Kilmarnock - Rangers 1:2
21:00Livingston - Motherwell 1:3

SCOTLAND: Highland League

21:00Buckie Thistle - Lossiemouth 3:0
21:00Forres Mechanics - Huntly 2:2
21:00Wick Academy - Brora Rangers 0:0

SCOTLAND: Lowland League

20:45Celtic B - Civil Service Strollers 7:0

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Diamond Stars - Old Edwardians 0:1

SLOVAKIA: Slovak Cup

14:30Lipany - Skalica 1:0pen
17:30Dun. Streda - Ruzomberok 0:1
17:30Slovan Bratislava - Zilina 1:0

SOMALIA: National league

13:30Heegan - Elman 0:0

SOUTH AFRICA: Premier League

18:30Cape Town City - Supersport Utd 1:1
18:30Golden Arrows - Sekhukhune 0:1

SPAIN: Tercera RFEF - Group 6

18:00Roda - Gandia 1:3

SPAIN: Tercera RFEF - Group 10

17:00Atletico Espeleno - Conil 1:2

SWITZERLAND: Challenge League

18:30Bellinzona - Vaduz 0:1

SWITZERLAND: Promotion League

20:00Zurich II - Bruhl 3:2

SWITZERLAND: Swiss Cup

20:15Delemont - Servette 0:2
20:30Basel - Lugano 2:3pen
20:30Zurich - Winterthur 0:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

12:00Ihefu - Mashujaa 1:1
12:00Tanzania Prisons - Tabora United 2:1
14:00Geita Gold - Kagera Sugar 0:0
14:00Singida Fountain Gate - Azam 0:1

THAILAND: Thai FA Cup

09:00Udon United - Surin City 2:1pen
11:00Samut Sakhon City - Chiangmai Utd 3:2pen
12:00Phitsanulok Unity - Kanchanaburi 0:1aet
12:00Prachuap - Lamphun Warrior 1:2pen
12:00Sukhothai - Kabin United 3:1
13:00Bangkok FC - Buriram 5:4
13:00Chonburi - Nakhon Pathom 2:1
13:00Songkhla - Bangkok Utd 2:3pen

TOGO: Championnat National

16:00Unisport - Tambo 1:1

TURKEY: Turkish Cup

15:30Trabzonspor - Basaksehir 1:0
18:45Besiktas - Konyaspor 2:0

UGANDA: Premier League

14:00PostponedBUL - Villa -:-
17:00NEC FC - Kampala City 0:3

VIETNAM: V.League 1

12:00Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh 1:0
12:00Nam Dinh - Hanoi FC 3:2
13:15Ho Chi Minh - Binh Dinh 2:1

WORLD: Friendly International

10:00Spain U16 - Japan U16 2:0
13:00Georgia U19 - Israel U19 0:0
14:00Cyprus U16 - Norway U16 0:1pen
14:00Scotland U16 - Romania U16 0:1
15:30Denmark U16 - France U16 1:4

WORLD: Club Friendly

10:30Smorgon (Blr) - Molodechno (Blr) 1:1
11:00Slavia Mozyr (Blr) - Shakhtyor Soligorsk (Blr) 3:3
12:00FC Gomel (Blr) - Arsenal Dzyarzhynsk (Blr) 3:2
16:00Stromsgodset (Nor) - Lillestrom (Nor) 1:0
18:00Cesky Tesin (Cze) - Bohumin (Cze) 1:1
18:00Lyn (Nor) - Kjelsas (Nor) 3:2
18:00Sogndal (Nor) - Floro (Nor) 3:0
19:00Notodden (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) 2:0

WORLD: Friendly International Women

23:00Chile W - Jamaica W 1:0
10:00CancelledLatvia U19 W - Estonia U19 W -:-
10:10Denmark U16 W - Norway U16 W 0:3
11:00Spain U20 W - Mexico U20 W 2:2
12:00Georgia W - North Macedonia W 1:0
13:30Turkey W - Romania W 1:0
15:40England U16 W - Ecuador U16 W 3:0
16:00Northern Ireland U19 W - Greece U19 W 1:3
16:30Denmark W - Austria W 1:1
18:00Colombia U20 W - USA U20 W 0:1
19:30First Vienna W - Austria U17 W 3:2
21:00Argentina U17 W - Paraguay U17 W 2:1
21:00Bolivia W - Peru W 0:1

WORLD: Club Friendly Women

23:00Dep. Cali W (Col) - Gotham W (Usa) 0:1
02:00America de Cali W (Col) - Racing Louisville W (Usa) 0:2
19:30Sturm Graz W (Aut) - Olimpija W (Slo) 3:0

REFRESH

Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Livecore.cz - website for soccer fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!