live score - soccer livescore

Matches from lower football leagues and from countries where we do not secure real-live broadcasting. Results are brought to you immediately after each match has ended.

Australia - Northern
Port Darwin-:-Casuarina
Darwin Hearts FC-:-University Azzurri FC
Belarus - Premier League Reserve
FK Vitebsk Reserves-:-BATE Borisov Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves-:-Energetik-BGU Reserves
Belshina Bobruisk Reserves-:-Dinamo Minsk Reserves
International - Club Friendlies
Sepsi OSK-:-Chindia Targoviste
HJK-:-IF Gnistan
Denmark - Kvindeligaen Qualification Group
Ballerup-Skovlunde-:-AaB
B 93-:-Odense Q
Vildbjerg-:-Koege
Kosovo - Superliga
Drita-:-KF Flamurtari
Feronikeli-:-KF Vushtrria
Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen-:-FK Vilnius
Dainava Alytus-:-FK Atmosfera
FK Minija-:-Lietava Jonava
Serbia - Prva Liga
Dinamo Vranje-:-FK Zemun
Kabel Novi Sad-:-Radnicki Pirot
FK Sindjelic Beograd-:-Kolubara
Backa Backa Palanka-:-Novi Pazar
Turkmenistan - Yokary Liga
FC Asgabat-:-Altyn Asyr
Postponed and cancelled matches
Australia - New South Wales
Pst Sutherland Sharks-:-Sydney FC Youth
Pst Marconi Stallions-:-Wollongong Wolves
Pst Manly United-:-APIA Leichhardt Tigers
Australia - Queensland
Pst Peninsula Power-:-Brisbane City
Pst Lions FC-:-Redlands United
Pst Brisbane Strikers-:-Magpies Crusaders
Pst Gold Coast Knights-:-Gold Coast United FC
Pst Eastern Suburbs-:-Olympic FC
Australia - Southern
Pst Adelaide Comets-:-Adelaide Olympic
Pst Campbelltown City-:-Adelaide Raiders
Pst North Eastern Metro Stars-:-Cumberland United
Pst Para Hills Knights-:-Modbury Jets
Pst Adelaide United Youth-:-Croydon Kings
Pst Adelaide City-:-Adelaide Blue Eagles
Australia - Victorian
Pst Avondale FC-:-Green Gully Cavaliers
Pst Eastern Lions SC-:-Port Melbourne Sharks SC
Pst South Melbourne-:-Oakleigh Cannons
Pst Altona Magic-:-Heidelberg United
Australia - Western
Pst ECU Joondalup-:-Balcatta
Pst Floreat Athena-:-Perth
Pst Cockburn City-:-Sorrento
Pst Gwelup Croatia-:-Perth Glory Youth
Pst Bayswater City-:-Armadale
Pst Rockingham City FC-:-Inglewood United
Australia - New South Wales Premier League 2
Pst Mounties Wanderers-:-St George City
Pst Blacktown Spartans-:-Hills United FC
Pst Spirit FC-:-St George FC
Pst SD Raiders FC-:-Western Sydney Wanderers FC Youth
Pst Northern Tigers-:-Hakoah Sydney City East
Australia - Queensland Premier League
Pst Mitchelton-:-Western Pride
Pst Souths United-:-Southside Eagles
Pst Rochedale Rovers-:-Wolves FC
Australia - Southern State League
Pst Western Strikers-:-West Adelaide
Pst South Adelaide-:-Seaford Rangers
Pst Fulham United FC-:-Vipers FC
Pst Adelaide Hills-:-Playford City Patriots
Pst West Torrens Birkalla-:-Sturt Lions
Australia - NPL Youth Queensland
Pst Gold Coast Knights U20-:-Gold Coast United FC U20
Pst Eastern Suburbs U20-:-Olympic FC U20
Australia - NPL Youth Victoria
Pst Eastern Lions SC U20-:-Port Melbourne Sharks SC U20
Pst Altona Magic U20-:-Heidelberg United U20
Pst South Melbourne FC U20-:-Oakleigh Cannons FC U20
Australia - NPL Youth Western
Pst Gwelup Croatia U20-:-Perth Glory U20
Pst Cockburn City U20-:-Sorrento U20
Pst Floreat Athena U20-:-Perth U20
Pst ECU Joondalup U20-:-Balcatta U20
Pst Bayswater City U20-:-Armadale U20
Pst Rockingham City FC U20-:-Inglewood United U20
Austria - Regionalliga West - Vorarlberg Relegation Group
Cnc Rankweil-:-Altach Juniors
Cnc FC Wolfurt-:-Austria Lustenau (A)
Cnc Langenegg-:-Roefix Roethis
Cnc FC Lauterach-:-SW Bregenz
Austria - Regionalliga West Promotion Group
Cnc Woergl-:-Hohenems
Cnc Schwaz-:-Pinzgau Saalfelden
Cnc SAK 1914-:-Dornbirner SV
Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
Cnc Radnik Hadzici-:-Olimpik Sarajevo
Cnc Slaven Zivinice-:-NK Bratstvo
Cnc Travnik-:-Tosk Tesanj
Cnc Igman Konjic-:-Buducnost
Cnc Capljina-:-Metalleghe BSI
Cnc Gorazde-:-FK Zvijezda
Cnc Rudar Kakanj-:-Jedinstvo Bihac
Cnc Orasje-:-GOSK Gabela
Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
Pst Herlufsholm-:-Naesby BK
Pst Damsoe-:-Sundby
Pst FB-:-Oesterbro IF
Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
Pst IF Lyseng-:-ASA Aarhus
Pst Romalt IF-:-Aarhus 1900
Pst Fortuna Hjoerring II-:-JAI Aarhus
Denmark - Danmarksserien Grp. 1
Pst Ledoeje-Smoerum Fodbold-:-Fremad Valby
Pst KFUM Roskilde-:-Skjold Birkeroed
Pst Ballerup-Skovlunde-:-Koege Nord FC
Pst Herlev-:-Alleroed FK
Pst Taarnby FF-:-Taastrup FC
Denmark - Danmarksserien Grp. 2
Pst Avedoere-:-Greve
Pst GVI-:-Frederikssund IK
Pst B 1908-:-AB Taarnby
Pst Karlslunde IF-:-BK Union
Pst Ishoej IF-:-KFUM
Denmark - Danmarksserien Grp. 3
Pst Varde-:-Hedensted
Pst Marienlyst-:-Otterup
Pst Odder IGF-:-OKS
Pst Oure FA-:-Tarup-Paarup
Pst Herning Fremad-:-Kolding B
Denmark - Danmarksserien Grp. 4
Pst Kjellerup-:-IF Skjold Saeby
Pst Viby IF-:-Aarhus Fremad II
Pst Noerresundby-:-VRI
Pst IF Lyseng-:-Holstebro
Pst FC Djursland-:-Silkeborg KFUM
Denmark - Ligaen U17
Pst AGF U17-:-OB U17
Pst Esbjerg U17-:-FC Midtjylland U17
Pst Broendby U17-:-AaB U17
Pst FC Nordsjaelland U17-:-Randers Freja U17
Pst Lyngby U17-:-Vejle U17
Pst FC Koebenhavn U17-:-SoenderjyskE U17
Denmark - Kvindeligaen Qualification Group
Pst Odense Q-:-AaB
Germany - Oberliga NOFV-Nord
Pst Tasmania Berlin-:-SV Victoria Seelow
Pst MSV Pampow-:-Tennis Borussia
Pst Greifswalder SV-:-Hertha Zehlendorf
Pst FC Strausberg-:-CFC Hertha 06
Pst Hansa Rostock II-:-TSG Neustrelitz
Pst Staaken-:-Ludwigsfelder FC
Pst Brandenburger SC Sued-:-1. FC Lok Stendal
Pst Torgelower SV Greif-:-SpVg BW 90 Berlin
Germany - Oberliga NOFV-Sud
Pst VfB Krieschow-:-FSV Luckenwalde
Cnc Hohenstein-Ernstthal-:-FC Eilenburg
Pst 1. FC Merseburg-:-Einheit Rudolstadt
Pst Plauen-:-Carl Zeiss Jena II
Pst Union Sandersdorf-:-FC Oberlausitz Neugersdorf
Pst FSV Martinroda-:-FC International Leipzig
Pst VfL Halle 96-:-Askania Bernburg
Pst FC Grimma-:-FSV Wacker Nordhausen II
Japan - J. League 3
Pst Fujieda MYFC-:-Blaublitz Akita
Pst Gainare Tottori-:-Nagano Parceiro
Pst Imabari FC-:-Kagoshima United
Pst SC Sagamihara-:-Gamba Osaka U23
Norway - 3. Divisjon Avd. 1
Pst Loerenskog-:-Brumunddal
Pst Toten-:-Funnefoss/Vormsund
Pst Elverum-:-Rommen
Pst Gjelleraasen-:-Gjoevik-Lyn
Norway - 3. Divisjon Avd. 2
Pst Flint-:-Pors Grenland
Pst Halsen-:-Follo
Pst Hoenefoss-:-Kraakeroey
Norway - 3. Divisjon Avd. 3
Pst Djerv 1919-:-Staal Joerpeland
Pst Mandalskameratene-:-Express
Pst Donn-:-Brodd
Pst Sola-:-Vidar
Norway - 3. Divisjon Avd. 4
Pst Os-:-Lyn
Pst Aardal-:-Stord
Pst Fjoera-:-Frigg
Pst Sandviken-:-Bjarg
Pst Ready-:-Lysekloster
Norway - 3. Divisjon Avd. 5
Pst Tiller IL-:-Volda
Pst Spjelkavik-:-Tynset
Pst Byaasen-:-Melhus
Pst Strindheim-:-Kolstad
Pst Aalesund 2-:-Orkla
Pst Ranheim 2-:-Traeff
Norway - 3. Divisjon Avd. 6
Pst Melbo-:-Skjervoey
Pst Ullern-:-Skeid 2
Pst Finnsnes-:-Rana FK
Pst Mjoelner-:-Skaanland
Serbia - Prva Liga
Cnc FK Sindjelic Beograd-:-Bezanija
Cnc Backa Backa Palanka-:-Borac Cacak
Sweden - Ettan Norra
Pst Oerebro Syrianska IF-:-Sandvikens IF
Pst IK Frej Taeby-:-Nykoepings BIS
Cnc Gefle-:-Syrianska
Pst IF Sylvia-:-IF Karlstad
Pst Gefle-:-IFK Berga
Sweden - Ettan Soedra
Pst Skoevde AIK-:-Oskarshamns AIK
Pst Utsiktens BK-:-Motala AIF FK
Sweden - 2. Division Norra Goetaland
Pst Vaargaarda IK-:-IFK Aamaal
Pst Saevedalens IF-:-Nordvaermland FF
Pst IFK Tidaholm-:-Stenungsunds IF
Sweden - 2. Division Norra Svealand
Pst Karlbergs BK-:-Fanna BK
Pst Kungsaengens IF-:-IFK Stocksund
Pst Enskede IK-:-IFK Lidingoe
Pst Skiljebo SK-:-Gamla Upsala
Pst Kvarnsvedens IK-:-IFK Oesteraakers FK
Pst Enkoeping-:-FC Stockholm Internazionale
Pst Fagersta Soedra IK-:-Hudiksvalls FF
Sweden - 2. Division Norrland
Pst Taefteaa IK-:-Gottne IF
Cnc Bodens BK-:-IFK Timraa
Pst Bodens BK-:-Sandviks IK
Pst Stoede IF-:-Ytterhogdals IK
Pst Friska Viljor-:-IFK Oestersund
Pst IFK Umeaa-:-Piteaa
Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
Cnc IFK Berga-:-Dalstorps IF
Pst FK Aelmeboda/Linneryd-:-IFK Haessleholm
Pst Syrianska-:-Dalstorps IF
Pst Kristianstad FC-:-IK Tord
Pst Oesterlen FF-:-Husqvarna FF
Pst IFK Karlshamn-:-Raeppe GOIF
Sweden - 2. Division Soedra Svealand
Pst IFK Kumla-:-Rynninge
Pst Aatvidaberg-:-Huddinge IF
Pst Newroz FC-:-Arameiska-Syrianska IF
Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
Pst FC Rosengaard-:-Aengelholms FF
Pst Vinbergs IF-:-Vaestra Froelunda
Pst Ullareds IK-:-Halmia
Pst Esloevs-:-KSF Prespa Birlik
Thailand - Thai League 2
Pst MOF Customs United-:-Siam Navy FC
Pst Khonkaen United FC-:-Phrae United
Pst Samut Sakhon FC-:-Nakhon Pathom
Pst Lampang FC-:-Chiangmai FC
Pst Uthai Thani FC-:-Kasetsart
USA - NISA Spring Season
Cnc LA Force-:-Michigan Stars
Click on score for game details