Basketball » 12.05.2024 » All Games
Bet on Basketball from your mobile with 1xBet!
SPAIN: ACB
18:30Basquet Girona - Basket Zaragoza -:-18:30Bilbao - Barcelona -:-
18:30Granada - Gran Canaria -:-
18:30MoraBanc Andorra - Valencia -:-
18:30Murcia - Breogan -:-
18:30Obradoiro CAB - Joventut Badalona -:-
18:30Real Madrid - Baskonia -:-
18:30Tenerife - Manresa -:-
18:30Unicaja - Palencia -:-
USA: NBA - Play Offs
02:30Cleveland Cavaliers - Boston Celtics -:-21:30Indiana Pacers - New York Knicks -:-
AFRICA: BAL
16:30Rivers Hoopers - Monastir -:-19:30Douanes - A.P.R. -:-
ARGENTINA: Liga A
00:00Obras Sanitarias - Gimnasia -:-AUSTRALIA: NBL1 East
05:00Newcastle Falcons - Manly W. -:-05:00Penrith P. - Albury-Wodonga Bandits -:-
06:00Hornsby S. - Sydney Comets -:-
07:00Illawarra Hawks - Norths Bears -:-
09:00Inner West Bulls - BA CoE -:-
AUSTRALIA: NBL1 East Women
03:00Penrith P. W - Albury W -:-04:00Hornsby S. W - Sydney Comets W -:-
05:00Illawarra Hawks W - Norths Bears W -:-
07:00Inner West Bulls W - BA CoE W -:-
07:15Newcastle Falcons W - Manly W. W -:-
AUSTRALIA: NBL1 North
06:00South West Metro Pirates - Brisbane Capitals -:-AUSTRALIA: NBL1 North Women
04:00South West Metro Pirates W - Brisbane Capitals W -:-AUSTRALIA: NBL1 South
06:00Kilsyth - Ballarat -:-06:00Ringwood - Geelong -:-
06:30Eltham - Knox -:-
AUSTRALIA: NBL1 South Women
04:00Kilsyth W - Ballarat W -:-04:00Ringwood W - Geelong W -:-
04:30Eltham W - Knox W -:-
BELARUS: Premier League - 9th-11th places
12:00Grodno GrSU - Rubon II -:-BELARUS: Premier League Women - 5th-8th places
11:00BC Minsk youth W - Gomel W -:-14:30Victoria Grodno W - Horizont Minsk 2 W -:-
BRAZIL: CBB
16:00Blumenau APAB - Osasco -:-BRAZIL: LBF Women
00:00Sodie Mesquita W - Ituano W -:-16:00Corinthians W - Santo Andre W -:-
22:00Campinas W - Blumenau W -:-
BULGARIA: NBL - Play Offs
18:00Spartak Pleven - Rilski Sportist -:-CHILE: LNB 2
02:00Arabe Valparaiso - Sergio Ceppi -:-02:00Boston C. C. - Arturo Prat San Felipe -:-
02:00Brisas - Truenos De Talca -:-
02:00Colo Colo - Municipal Chillan -:-
02:00Luis Matte Larrain - Stadio Italiano -:-
COLOMBIA: LBP
00:00Corsarios Cartagena - Toros del Valle -:-ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
17:00BC Kalev/Cramo - Rapla -:-FINLAND: Korisliiga - Play Offs
14:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-FRANCE: Ligue 2 Women - Play Offs
15:30Toulouse W - Chartres W -:-GERMANY: BBL
15:30Basketball Braunschweig - Ulm -:-15:30Bayern - Rostock -:-
15:30Bonn - Ludwigsburg -:-
15:30Chemnitz - Wurzburg -:-
15:30Crailsheim Merlins - Alba Berlin -:-
15:30Hamburg - Gottingen -:-
15:30Heidelberg - Tubingen -:-
15:30Oldenburg - Bamberg -:-
15:30Vechta - Syntainics MBC -:-
GREECE: Basket League - Winners stage
16:15Kolossos Rhodes - Olympiacos -:-19:15Peristeri - Promitheas -:-
GREECE: A2 Women - Play Offs
15:45Dafni W - Ionikos W -:-16:00Amyntas W - Agia Paraskevis W -:-
18:00Kavala W - Panseraikos W -:-
GREECE: A2 Women - Play Out
12:00Ment W - Apollon Ptolemaidas W -:-12:30Amilla Peristeriou W - Danaoi Argous W -:-
15:00Promitheas W - Sporting Athens W -:-
16:00Anagennisi W - Ioannina W -:-
ICELAND: Premier League - Play Offs
21:15Keflavik - Grindavik -:-INDONESIA: IBL
09:00Prawira Bandung - Bima Perkasa Yogyakarta -:-12:00Bali United - Pacific Caesar Surabaya -:-
13:00Hangtuah - Pelita Jaya -:-
15:00Dewa United - RANS PIK -:-
ITALY: Serie A2 - Play Out
18:00Cento - Chiusi -:-18:00Luiss Roma - Agrigento -:-
18:00Nardo - Latina -:-
ITALY: Serie A1 Women - Play Out
18:00Battipaglia W - Sanga Milano W -:-ITALY: Serie A2 Women - Gr. A - Play Offs
18:00Costa Masnaga W - Valdarno W -:-18:00Scrivia W - Treviso W -:-
ITALY: Serie A2 Women - Gr. B - Play Offs
18:00Alpo VillaFranca W - Roseto W -:-18:00Libertas Udine W - Broni W -:-
MEXICO: CIBACOPA
04:15Pioneros de Los Mochis - Caballeros de Culiacan -:-04:45Zonkeys de Tijuana - Angeles CDMX -:-
05:15Frayles de Guasave - Astros -:-
05:15Ostioneros de Guaymas - Halcones de Obregon -:-
05:15Rayos de Hermosillo - Venados de Mazatlan -:-
NEW ZEALAND: NBL
05:00Taranaki Airs - Southland Sharks -:-08:30Wellington Saints - Nelson Giants -:-
POLAND: Basket Liga - Play Offs
18:00Slask Wroclaw - Ostrow Wielkopolski -:-POLAND: 1. Liga - Play Offs
20:00GKS Tychy - Bydgoszcz -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Aguada Santeros - Vaqueros de Bayamon -:-02:00Criollos de Caguas - Capitanes de Arecibo -:-
02:00Osos de Manati - Mets de Guaynabo -:-
00:00Indios de Mayaguez - Gigantes de Carolina -:-
00:00Piratas de Quebradillas - Cangrejeros -:-
00:00San German - Aguada Santeros -:-
ROMANIA: Divizia A - 5th-8th places
17:00CSM Constanta - Rapid Bucuresti -:-17:00Dinamo Bucharest - CSU Sibiu -:-
RUSSIA: VTB United League - Play Offs
15:00CSKA Moscow - Zenit Petersburg -:-RUSSIA: Super League - Play Offs
17:00Zenit Petersburg 2 - Temp Sumz Revda -:-SPAIN: Liga Femenina Women - Play Offs
19:00Valencia W - Perfumerias Avenida W -:-TAIWAN: P. League+
08:30Formosa Dreamers - Taoyuan Pauian Pilots -:-11:00New Taipei Kings - Hsinchu Jko Lioneers -:-
UNITED KINGDOM: BBL - Play Offs
14:35London Lions - Newcastle Eagles -:-17:35Sheffield Sharks - Cheshire Phoenix -:-
VENEZUELA: Superliga
23:00Pioneros - Llaneros -:-23:30Toros de Aragua - Trotamundos -:-
00:30Brillantes - Gladiadores -:-
01:00Centauros - Cocodrilos -:-
19:00Spartans - Broncos -:-
23:00Guaiqueries - Heroes de Falcon -:-
00:00Marinos - Panteras -:-
Bet on Basketball from your mobile with 1xBet!
Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Livecore.cz - website for basketball fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!