Soccer » Today » All Games
Bet on Soccer from your mobile with 1xbet!
AFRICA: African Games - Play Offs
18:00Uganda U20 - Congo U20 -:-21:30Ghana U20 - Senegal U20 -:-
ALGERIA: Ligue 1
16:00Magra - CR Belouizdad -:-22:00USM Alger - ES Setif -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - Green City 0:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:15Union de Santa Fe - Central Cordoba 2:2ARGENTINA: Primera Nacional
01:45Agropecuario - Ferro 1:220:00Gimnasia y Tiro - Almirante Brown -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTINA: Reserve League - First stage
19:00Belgrano 2 - Banfield 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 -:-
19:00Gimnasia L.P. 2 - Instituto 2 -:-
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-
BRAZIL: Acreano - First stage
21:00Vasco da Gama AC - Senador Guiomard -:-00:00Acreano - Independencia -:-
BRAZIL: Amapaense
00:00Oratorio - Santos AP 1:120:00Sao Paulo AP - Macapa -:-
BRAZIL: Amazonense - Second stage
00:30Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:100:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-
BRAZIL: Cearense 2
20:00Tiradentes - Tirol -:-BRAZIL: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRAZIL: Mineiro - Relegation
00:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BRAZIL: Roraimense - First stage
00:00River-RR - Monte Roraima -:-BRAZIL: Tocantinense - Play Offs
22:00Capital FC - Tocantinopolis -:-BRAZIL: Brasileiro Women
00:00Gremio W - Corinthians W 0:319:00Real Brasilia W - Ferroviaria W -:-
19:00Sao Paulo W - Avai Kindermann W -:-
00:30Flamengo W - Cruzeiro W -:-
CHILE: Primera B
00:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1CHILE: Segunda Division
00:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1COLOMBIA: Primera B - Apertura
00:00Tigres - Llaneros 1:102:05Leones - Huila 1:2
COLOMBIA: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Marineros PFC - Jaco 4:1DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
14:30AC Kuya - Celeste -:-14:30Simba - Groupe Bazano -:-
ECUADOR: Liga Pro - First stage
22:30Cumbaya - Mushuc Runa -:-ECUADOR: Serie B
01:00Manta - Ind. Juniors 1:0ENGLAND: League Two
20:45Bradford City - Notts Co -:-ENGLAND: National League
20:45Barnet - Eastleigh -:-ENGLAND: National League North
20:45Bishop's Stortford - King’s Lynn -:-20:45Blyth - Buxton -:-
ENGLAND: National League South
20:45Braintree - Weymouth -:-20:45Hampton & Richmond - Welling -:-
20:45Truro - Eastbourne Boro -:-
ENGLAND: NPL Premier Division
20:45Radcliffe - Morpeth -:-20:45Stafford - Macclesfield -:-
20:45Whitby - Guiseley -:-
ENGLAND: Southern League Central Division
20:45Alvechurch - AFC Telford -:-20:45Leamington - Coalville -:-
20:45Needham Market - Redditch -:-
ENGLAND: Southern League South Division
20:45AFC Totton - Plymouth Parkway -:-20:45Hendon - Poole -:-
20:45Tiverton - Dorchester -:-
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Whitehawk -:-20:45Canvey - Horsham FC -:-
20:45Cheshunt - Folkestone -:-
20:45Concord - Potters Bar -:-
20:45Hastings - Hornchurch -:-
ENGLAND: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Coventry U21 -:-14:00Fleetwood U21 - Wigan U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Bournemouth U21 -:-
14:00Watford U21 - Bristol City U21 -:-
15:00Sheffield Utd U21 - Peterborough U21 -:-
20:00Hull U21 - Birmingham U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
15:00Norwich U18 - Crystal Palace U18 -:-EUROPE: Champions League Women - Play Offs
18:45Ajax W - Chelsea W -:-21:00SL Benfica W - Lyon W -:-
EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - Round 2 - League A
14:00Denmark U17 W - Poland U17 W -:-14:00North Macedonia U17 W - Scotland U17 W -:-
GERMANY: Regionalliga Nordost
19:00Babelsberg - Chemnitzer -:-GERMANY: Oberliga Hamburg
19:30Halstenbek-Rellingen - Tornesch -:-19:30Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Dudenhofen -:-GERMANY: Oberliga Bayern Nord
18:30Donaustauf - Wurzburger FV -:-19:00Feucht - Bayern Hof -:-
19:00Kornburg - Regensburg II -:-
GHANA: Premier League
16:00Accra Lions - Great Olympics -:-GREECE: Gamma Ethniki - Group 3
14:00Panelefsiniakos - PAO Varda -:-GREECE: Division A Women
12:00Asteras Tripolis W - Rethymniakos W -:-ICELAND: League Cup Women
19:00Tindastoll W - Keflavik W -:-ISRAEL: Liga Alef North
14:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-ISRAEL: Liga Alef South
14:00SC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1ITALY: Serie C - Group A
19:30L.R. Vicenza - Fiorenzuola -:-ITALY: Coppa Italia Serie C
20:00Padova - Catania -:-JAMAICA: Premier League
23:00Cavalier - Portmore 0:101:30Arnett Gardens - Humble Lions 5:1
KAZAKHSTAN: Kazakhstan Cup
09:00Maqtaaral - SD Family -:-12:00FK Kyran - Aksu -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-MEXICO: Liga Premier Serie A
03:00Chihuahua - Saltillo -:-MEXICO: Liga MX Women - Clausura
00:00Atl. San Luis W - Atlas W 0:000:00Necaxa W - Club Leon W 2:1
00:00Puebla W - Mazatlan FC W 1:2
02:00Pachuca W - Toluca W 4:0
04:06Queretaro W - Santos Laguna W 2:1
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
20:45Ards - Portadown -:-20:45Newington - Knockbreda -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sol de America 2:1QATAR: QFA Cup - Play Offs
19:30Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-19:30Al Khor - Al-Duhail -:-
SCOTLAND: League One
20:45Kelty Hearts - Alloa -:-SCOTLAND: Lowland League
20:45Albion Rovers - Cumbernauld Colts -:-20:45Tranent - East Stirlingshire -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-SOUTH AMERICA: South American Championship Women U17
00:30Venezuela U17 W - Peru U17 W 0:122:00Chile U17 W - Bolivia U17 W -:-
00:30Ecuador U17 W - Paraguay U17 W -:-
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 3
20:00YF Juventus - Taverne -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00PostponedMaldonado - Defensor Sp. -:-USA: US Open Cup
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:-
00:00Forward Madison - Duluth FC -:-
00:00Vermont Green - Lexington -:-
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Estudiantes Merida - Universidad Central -:-23:00La Guaira - Carabobo -:-
00:00Portuguesa - Metropolitanos -:-
WALES: Cymru South
20:30Briton Ferry - Afan Lido -:-20:30Caerau Ely - Pontardawe -:-
WALES: Cymru North
20:30Denbigh - Gresford -:-20:30Guilsfield - Caersws FC -:-
20:30Holywell - Prestatyn -:-
WORLD: Club Friendly
12:00Stromsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) -:-14:30Molde (Nor) - Brann (Nor) -:-
Bet on Soccer from your mobile with 1xbet!
Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Livecore.cz - website for soccer fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!