Handball » Today » All Games
Bet on Handball from your mobile with 1xbet!
GERMANY: Bundesliga
19:00Eisenach - Stuttgart -:-SPAIN: Liga ASOBAL
18:00Benidorm - Puente Genil -:-19:30Morrazo Cangas - Puerto Sagunto -:-
21:00BM Sinfin - Barcelona -:-
AUSTRIA: OHB Cup
16:20Handball Tirol - West Wien -:-AUSTRIA: OHB Cup Women
14:00Hypo NO W - Stockerau W -:-BELARUS: Division 1 - 5th-8th places
16:00RGUOR-2006 - Gomel -:-16:30Aist Kitaya - Masheka -:-
BELARUS: Division 1 - Play Offs
12:00BGUFK-SKA - Kronon -:-18:00SKA Minsk - Meshkov Brest -:-
BELGIUM: Division 1 - Losers stage
20:15Eynatten-Raeren - Kortrijk -:-20:15Haacht - Gent -:-
BELGIUM: Division 1 - Winners stage
18:00Hubo Handbal 2 - Houthalen -:-20:15Lebbeke - Sasja KV -:-
20:15Tournai - Kraainem -:-
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga
16:00Sloboda Tuzla - Gracanica -:-17:00Sloga Doboj - Capljina -:-
19:00Hercegovina - Krivaja -:-
19:00Konjuh Zivinice - Leotar -:-
19:00Maglaj - Borac -:-
BULGARIA: A RHG - Play Offs
14:00Osam Lovech - Lokomotiv Gorna -:-16:00Fregata Burgas - Shumen -:-
CROATIA: Premijer liga - Championship Group
18:00Nexe - Porec -:-19:00RK Zagreb - Varazdin -:-
CROATIA: 1. HRL Women
17:00ZARK Split W - Rudar Labin W -:-18:00Osijek W - Podravka Vegeta W -:-
18:30Dugo Selo W - Lok. Zagreb W -:-
19:30Zrinski W - Bjelovar W -:-
CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Offs
18:00Karvina - Lovosice -:-CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Out
2nd HalfMalomerice - Hranice 29:2218:30Nove Veseli - Strakonice -:-
DENMARK: Herre Handbold Ligaen - Winners stage
16:00Skjern - Fredericia -:-17:45Ringsted - GOG -:-
DENMARK: Kvindeligaen Women - Relegation
14:00Roskilde W - Holstebro W -:-DENMARK: Kvindeligaen Women - Relegation Group
15:00Bjerringbro W - Aarhus United W -:-EUROPE: European Cup
14:00Ferencvaros (Hun) - Olympiacos SFP (Gre) -:-EUROPE: MOL Liga Women - Play Out
17:00Plzen W - Zlin W -:-18:00Olomouc W - Poruba W -:-
FINLAND: SM-sarja - Play Offs
12:30GrIFK - Dicken -:-FINLAND: SM-sarja Women - Play Offs
15:00HIFK W - GRIFK W -:-FRANCE: Coupe de France
21:05Nantes - PSG -:-GERMANY: 2. Bundesliga
18:00Dormagen - Lubeck-Schwartau -:-19:30Vinnhorst - Aue -:-
GERMANY: 1. Bundesliga Women
18:00Bensheim-Auerbach W - Zwickau W -:-18:00Blomberg-Lippe W - Solingen W -:-
18:00Neckarsulmer W - BVB Dortmund W -:-
19:00Halle-Neustadt W - Bietigheim W -:-
19:30Metzingen W - Bad Wildungen W -:-
GERMANY: 2. Bundesliga Women
18:00Grobenzell W - Goppingen W -:-18:30Nord Harrislee W - Kirchhof W -:-
18:30Rodertal W - Regensburg W -:-
19:00Kurpfalz Baren Ketsch W - Leipzig W -:-
19:00Rosengarten-Buchholz W - Werder Bremen W -:-
19:30Fuchse Berlin W - Waiblingen W -:-
GREECE: A1 - Play Offs
15:00AEK Athens - PAOK -:-HUNGARY: NB I
18:00Balatonfuredi - Gyongyosi -:-18:00Csurgoi - Veszpremi KKFT -:-
18:00Eger - Budakalasz -:-
18:30Tatabanya - Komloi -:-
HUNGARY: NB I Women
17:00Dunaujvarosi W - Bekescsabai W -:-17:00NEKA W - Budaors W -:-
18:00Alba Fehervar W - Vaci W -:-
18:00Kozarmisleny W - Ferencvaros W -:-
18:00Vasas W - MTK Budapest W -:-
ITALY: Serie A
16:30Albatro - Cingoli -:-18:00Bozen - Pressano -:-
18:00Secchia Rubiera - Carpi -:-
18:30Cassano - Meran -:-
18:30Sassari - Conversano -:-
19:00Fasano - Brixen -:-
19:00Trieste - Eppan -:-
ITALY: Serie A Women
17:00Pontinia W - Jomi Salerno W -:-18:00Erice W - Dossobuono W -:-
19:00Brixen W - Cassano W -:-
20:00Mezzocorona W - Teramo W -:-
21:30Sassari W - Padova W -:-
JAPAN: JHL
04:30Fukuoka - Toyota Auto Body 29:4307:00Toyota Motor East Japan - Daido 31:28
09:30Wakunaga - Toyota Boshoku Kyushu 28:33
JAPAN: JHL Women
06:00Kagawa Bank W - Sony Semiconductor Manufacturing W 25:3507:00Hiroshima Maple Reds W - HC Nagoya W 30:31
LITHUANIA: Lietuvos Lyga - Play Offs
13:00Alytaus - Vilnius -:-16:00Granitas Kaunas - Amber -:-
LUXEMBOURG: AXA League - Relegation Group
18:00Bieles - Rumelange -:-20:15Museldall - Schifflange -:-
LUXEMBOURG: AXA League - Winners stage
20:15Diekirch - Differdange -:-20:15Dudelange - Kaerjeng -:-
20:15Esch - Berchem -:-
MONTENEGRO: Prva liga
17:00Partizan Tivat - Buducnost -:-19:00Lovcen - Jedinstvo -:-
NETHERLANDS: Eredivisie
19:00Dynamico - Hellas -:-19:00Watersley - Arnhem -:-
19:30PSV Handbal - BFC -:-
20:00EHC - Hercules -:-
20:00Vrone/Berdos - Bevo HC 2 -:-
20:30Feyenoord - Emmen -:-
NETHERLANDS: HandbalNL League
19:30Bevo HC - Limburg Lions -:-20:00Hurry-Up - Houten -:-
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Losers stage
19:00KRAS/Volendam W - Boer'n Trots Kaas W -:-20:00E&O W - PSV Handbal W -:-
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Winners stage
19:00Veneco Velo W - VOC Amsterdam W -:-19:00Westfriesland SEW W - Kwiek W -:-
20:45JuRo Unirek W - Venlo W -:-
NORTH MACEDONIA: Superleague - Losers stage
14:00Multi Esens - Prilep -:-16:30Skopje 2020 - Kumanovo -:-
18:30Eurofarm Pelister 2 - Vardar Negotino -:-
NORTH MACEDONIA: Superleague - Winners stage
18:00Vardar 1961 - Tikvesh -:-NORTH MACEDONIA: Superleague Women
13:00Gevgelija W - Metalurg Avtokomanda W -:-13:30Shampion W - Struzanka W -:-
14:00Kumanovo W - Vardar SCJS W -:-
18:00Cair W - Gjorche Petrov W -:-
19:30ZRK Skopje W - Despina W -:-
NORWAY: 1. Division Women
14:00Algard W - Levanger W -:-14:00Fjellhammer W - Fyllingen W -:-
14:00Flint Tonsberg W - Volda W -:-
14:00Haslum W - Nordstrand W -:-
14:00Junkeren W - Glassverket W -:-
14:00Sarpsborg W - Storhamar 2 W -:-
14:00Utleira W - Kjelsas W -:-
POLAND: Superliga - Losers stage
18:00Piotrkowianin Piotrkow - Legionowo -:-POLAND: Superliga - Play Offs
15:00Chrobry Glogow - Kielce -:-POLAND: Central League
14:00Wielun - Szczecin -:-17:00GKS Zukowo - Zaglebie Sosnowiec -:-
17:00Olimpia Piekary - Ciechanow -:-
17:00Stal Mielec - Biala Podlaska -:-
18:00Lodz - ZPRP Kielce -:-
18:00Wagrowiec - Zamosc -:-
POLAND: I Liga
12:00Przeworsk - UMCS Lublin -:-15:00Zabrze 2 - Wisla Sandomierz -:-
16:00Bydgoszcz - Sambor Tczew -:-
16:00Grudziadz - Wejherowo -:-
16:00Gryfino - Jeziorak -:-
17:00Grunwald Poznan - Zagiew Dzierzoniow -:-
17:00Krakow - Ostrowiec Swietokrzyski -:-
17:00Olsztyn - Morag -:-
17:00Warszawianka - Konin -:-
17:00Wolsztyn - Zielona Gora -:-
17:30SMS ZPRP Plock - Trojka Ostroleka -:-
18:00Konskie - Przemysl -:-
18:00Koscian - Katy Wroclawskie -:-
18:00Lider Swarzedz - Ol.Grodkow -:-
18:00Real Astromal Leszno - SKPR Swidnica -:-
18:00Swiebodzin - Orlik Brzeg -:-
18:30Gwardia Koszalin - Oborniki -:-
19:00Zwolen - Mazur Sierpc -:-
POLAND: Superliga Women - Losers stage
18:00JKS Jaroslaw W - Start Elblag W -:-POLAND: Superliga Women - Winners stage
16:00Koszalin W - Piotrcovia W -:-18:00Gniezno W - Kobierzyce W -:-
POLAND: Central League Women
17:00Sambor Tczew W - Jelenia Gora W -:-17:00SPR Gdynia W - Ruch Chorzow W -:-
POLAND: I Liga Women
16:00Bukowsko Dopiewski W - Kwidzyn W -:-17:00Jutrzenka Plock W - Koscierzyna W -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Championship Group
17:00Sporting - Benfica -:-18:00ABC Braga - Porto -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Placement Group
17:00Madeira SAD - Aguas Santas -:-19:00Belenenses - Povoa -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Relegation Group
16:00Vitoria SC - Avanca -:-19:00Vitoria - Gaia -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Losers stage
18:15Juvelis W - Alpendorada W -:-18:30Barros W - Gil Eanes W -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Winners stage
17:00Madeira SAD W - Colegio de Gaia W -:-20:30Sao Pedro Sul W - CJ Almeida Garrett W -:-
ROMANIA: Liga Nationala
13:30Timisoara - CSM Constanta -:-17:00Steaua Bucuresti - Sighisoara -:-
ROMANIA: Liga Nationala Women
10:00Baia Mare W - Stiinta Bucharest W 38:24ROMANIA: Romanian Cup Women
1st HalfCSM Bucuresti W - Rapid Bucuresti W 7:814:00Bistrita W - Dunarea Braila W -:-
RUSSIA: Superleague - Play Offs
14:00Dynamo Sungul - Chekhovskiye Medvedi -:-16:00Dinamo Astrakhan - CSKA Moscow -:-
18:00Stavropol - Perm -:-
SERBIA: Superliga - Play Offs
19:00Metaloplastika - Partizan -:-SERBIA: Superliga - Relegation Group
19:00Jugovic - RK Ub -:-SERBIA: Superliga Women - Play Offs
19:00Jagodina W - Zeleznicar W -:-SERBIA: Superliga Women - Play Out
19:00Vojvodina W - Radnicki W -:-19:30Napredak W - Mladost NP W -:-
SLOVAKIA: Extraliga - 5th-8th places
19:00Topolcany - Zahoraci -:-SLOVAKIA: Extraliga - Play Offs
16:00Povazska Bystrica - Bojnice -:-SLOVENIA: 1. NLB Liga
19:00Loka - Celje -:-19:00Skofljica - Ivancna Gorica -:-
19:00Slovan - Ribnica -:-
19:00Slovenj Gradec - Dobova -:-
20:15Krka - Gorenje -:-
SOUTH KOREA: H League Women
09:10Gwangju City W - Busan W 22:232nd HalfSamcheok City W - Gyeongnam DC W 14:13
13:00Seoul City W - Incheon City W -:-
SPAIN: Division de Honor Plata
18:30Alcobendas - Zamora -:-18:30Antequera - Burgos -:-
18:30Mallorca - Cisne -:-
19:00Caserio Ciudad Real - Oviedo -:-
19:00Quabit Guadalajara - Novas -:-
19:30Eivissa - Agustinos Alicante -:-
19:30Horneo Alicante - Barcelona II -:-
20:15Villa de Aranda - Malaga -:-
SPAIN: Division de Honor Women - Play Offs
18:00BM Granollers W - Malaga W -:-SPAIN: Division de Honor Women - Play Out
19:00La Calzada W - Oviedo W -:-SWEDEN: Handbollsligan Women - Play Offs
14:00Hallby W - Savehof W -:-15:00Skovde W - Skuru W -:-
SWITZERLAND: SPL Women - Relegation
20:15Aargau Ost W - Stans W -:-SWITZERLAND: SPL Women - Winners stage
18:00Zug W - Bruhl W -:-TURKEY: Superlig
13:00Izmir BB - Trabzon -:-13:00Koycegiz Belediye - Besiktas -:-
16:30Beykoz Bld. - Spor Toto -:-
17:00Bahcelievler - Sakarya -:-
TURKEY: Superlig Women
13:00Aksaray W - Gorele W -:-Bet on Handball from your mobile with 1xbet!
Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Livecore.cz - website for handball fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!