Soccer » 22.03.2024 » All Games
Bet on Soccer from your mobile with 1xbet!
NORTH & CENTRAL AMERICA: World Championship - Qualification - First stage
20:00Anguilla - Turks and Caicos Islands 0:022:00United States Virgin Islands - British Virgin Islands 1:1
AFRICA: Africa Cup of Nations - Qualification - Preliminary
19:00Chad - Mauritius 1:020:00Sao Tome and Principe - South Sudan 1:1
AFRICA: African Games - Play Offs
18:00Senegal U20 - Congo U20 2:021:30Ghana U20 - Uganda U20 1:0
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0ARGENTINA: Torneo Federal
20:00Kimberley - Cipolletti 2:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
19:30PostponedClaypole - Atlas -:-19:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres 1:2
19:30Lugano - Argentino de Rosario 0:2
19:30Puerto Nuevo - Real Pilar 2:2
19:35Deportivo Muniz - Yupanqui 2:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:15Social Atletico Television - Deportivo Camioneros 2:6ARGENTINA: Copa Argentina
00:00Racing Club - San Martin Burzaco 3:019:00Newells Old Boys - Midland 2:0
21:15Independiente - Laferrere 3:0
ARGENTINA: Reserve League - First stage
01:00Boca Juniors 2 - Sarmiento Junin 2 3:219:00Barracas Central 2 - River Plate 2 0:4
19:00San Lorenzo 2 - Ind. Rivadavia 2 1:0
19:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 1:1
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
18:00Excursionistas W - Boca Juniors W 0:819:00Huracan W - Newells Old Boys W 0:1
AUSTRALIA: NPL NSW
09:30Manly Utd - Sydney Olympic 0:2AUSTRALIA: NPL South Australian
10:00South Adelaide - Adelaide Croatia Raiders 3:410:15NE Metrostars - Modbury Jets 1:1
10:45Adelaide City - FK Beograd 0:1
10:45Adelaide Comets - Para 3:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
09:30Melbourne Knights - Hume City 2:509:30St Albans - Manningham United Blues 2:1
10:00Green Gully - Dandenong Thunder 1:1
10:30Oakleigh Cannons - South Melbourne 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Stirling Macedonia 2:3AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Nations Cup - Qualification
23:00Samoa - Cook Islands 1:0AUSTRIA: Regionalliga East
19:00Marchfeld - Wiener Viktoria 4:019:00Neusiedl - Donaufeld Wien 0:2
19:30Favoritner - Kremser 1:0
19:30TWL Elektra - SV Oberwart 0:0
19:30Wiener Sport-Club - Austria Vienna (Am) 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Central
19:00Allerheiligen - SPG Wels 1:119:00ASK Voitsberg - Gleisdorf 1:1
19:00Deutschlandsberger - Union Gurten 1:1
19:00Vocklamarkt - SC Weiz 0:1
19:00Vorwarts Steyr - Bad Gleichenberg 3:2
19:00Weindorf St. Anna - Ried (Am) 3:1
19:00Wolfsberger AC (Am) - Wallern/St Marienkirchen 2:2
AUSTRIA: Karnten
18:30St. Jakob/Ros - ATSV Wolfsberger 2:518:30Treibach - A. Klagenfurt (Am) 2:0
AUSTRIA: Niederosterreich
19:00St. Polten (Am) - Rohrbach 2:019:30Korneuburg - Haitzendorf 4:0
19:30Kottingbrunn - St. Peter in der Au 2:0
19:30Langenrohr - Ortmann 3:1
19:30Waidhofen/Thaya - Zwettl 0:1
20:00Warth - Schrems 0:0
AUSTRIA: Oberosterreich
18:00Leonfelden - SPG Wels II 6:019:00Edelweiss - ASK St.Valentin 3:2
19:30Ostermiething - Dietach 1:1
AUSTRIA: Salzburg
19:00SAK 1914 - Seekirchen 1:319:00Strasswalchen - Thalgau 0:0
19:00UFC Hallein - Adnet 5:1
AUSTRIA: Steiermark
19:00Furstenfeld - Kalsdorf 2:319:00Heiligenkreuz - Koflach 0:0
19:00Hohenhaus Schladming - Tillmitsch 1:1
19:00Ilzer SV - Weinland Gamlitz 0:3
19:00Lafnitz (Am) - UFC Fehring 3:1
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lebring 1:0
19:00SV Union Gnas - SV Frauental 0:1
AUSTRIA: Tirol
19:30SV Worgl - Kitzbuhel 2:4AUSTRIA: Wien
18:00Mannsworth - Sportunion Mauer 1:118:30SV Donau - Simmeringer 1:0
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:00Vitebsk W - FC Gomel W 3:0BELGIUM: Super League Women - Losers stage
20:00Charleroi W - Femina Woluwe W 2:1BRAZIL: Amapaense
00:00Ypiranga AP - Santos AP 0:100:00Trem - Oratorio 2:0
BRAZIL: Amazonense - Second stage
20:45Atletico Rio Negro - Princesa do Solimoes 1:4BRAZIL: Brasiliense - Play Offs
00:30Brasiliense - Capital 1:3BRAZIL: Catarinense - Play Offs
00:30Barra FC - Criciuma 2:1BRAZIL: Mineiro - Relegation
00:00Patrocinense - Ipatinga 0:3BRAZIL: Copa Alagoas - Play Offs
00:00Coruripe - SC Penedense 0:0BRAZIL: Copa Verde
01:00Manaus - Paysandu PA 1:0BRAZIL: Copa do Nordeste
23:00Itabaiana - Maranhao 3:423:00Treze PB - Botafogo PB 0:0
BRAZIL: Capixaba U20
19:00Capixaba SC U20 - Vitoria ES U20 3:319:00Rio Branco ES U20 - Desportiva Ferroviaria U20 3:2
BRAZIL: Catarinense U20
19:00Criciuma U20 - Figueirense U20 3:1BRAZIL: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Atletico GO U20 2:119:30Cerrado EC U20 - Aparecidense U20 1:2
19:30Goias U20 - Royal U20 1:1
19:30Guanabara City U20 - Vila Nova FC U20 2:2
19:30Itaberai U20 - Guapo M19 U20 1:1
19:30Jataiense U20 - Trindade U20 0:2
BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
19:30Gremio Maringa U20 - Athletico-PR U20 0:6BRAZIL: Brasileiro Women
23:30Corinthians W - America Mineiro W 4:123:00Sao Paulo W - Ferroviaria W 1:1
CAMEROON: Elite One - Relegation Group
14:00Aigle Royal - Les Astres 2:216:00Avion Academy - Union Douala 0:1
CHAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Elect Sport 0:0CHILE: Primera Division
23:00Union La Calera - U. Catolica 0:0CHILE: Segunda Division
22:00Deportes Rengo - General Velasquez 0:1COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:10Patriotas - Junior 1:0COLOMBIA: Copa Colombia
02:00Once Caldas - Bogota 4:1COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
01:00Jaco - Quepos Cambute 1:203:00Cofutpa - ADR Jicaral 1:1
CROATIA: Prva NL
15:30Sesvete - Orijent 2:2CROATIA: Druga NL
15:30Dragovoljac - Marsonia 1:2CZECH REPUBLIC: CFL - Group B
14:00Hradec Kralove B - Pardubice B 2:418:00Usti nad Labem - Liberec B 2:0
CZECH REPUBLIC: MSFL
16:00Zlinsko - Bohunice 0:117:00Hlucin - Blansko 1:4
CZECH REPUBLIC: Division E
18:30Batov - Nove Sady 3:3CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
18:00Petrin Plzen B - Plzen-Cernice 6:2CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP
18:00Luhacovice - Nevsova 2:1DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
14:30PostponedTshinkunku - Simba -:-ECUADOR: Liga Pro - First stage
01:00Emelec - Delfin 2:0ENGLAND: Premier League 2
20:00Middlesbrough U21 - Newcastle Utd U21 3:220:00Sunderland U21 - Leicester U21 4:2
ENGLAND: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - QPR U21 3:113:00Burnley U21 - Bournemouth U21 3:1
14:00Charlton U21 - Colchester U21 1:2
ENGLAND: Women's National League North
20:45Wolverhampton W - West Brom W 2:0EUROPE: Euro U21 - Qualification
12:30Belarus U21 - Greece U21 1:013:00Azerbaijan U21 - England U21 1:5
15:00Montenegro U21 - Armenia U21 0:0
17:00Albania U21 - Finland U21 0:0
18:00Germany U21 - Kosovo U21 0:0
18:00San Marino U21 - Ireland U21 0:7
18:00Slovenia U21 - Bosnia & Herzegovina U21 3:0
18:15Italy U21 - Latvia U21 2:0
19:00Wales U21 - Lithuania U21 2:1
19:30Luxembourg U21 - Serbia U21 1:1
EUROPE: Elite League U20
17:45Poland U20 - England U20 1:5FRANCE: National
19:30Epinal - Dijon 1:119:30GOAL FC - Villefranche 1:0
19:30Martigues - Avranches 2:0
19:30Nimes - Marignane GCB 1:1
19:30Orleans - Cholet 1:2
19:30Red Star - Nancy 1:1
19:30Rouen - Le Mans 0:1
19:30Sochaux - Chateauroux 0:2
FRANCE: National 2 - Group B
19:00Les Herbiers - La Roche 1:219:30Bergerac - Romorantin 4:3
20:00Angouleme CFC - Trelissac 1:1
FRANCE: National 2 - Group C
19:00Stade Briochin - Saint-Malo 0:0FRANCE: National 2 - Group D
19:00Bourg en Bresse - Macon 3:0FRANCE: Division 1 Women
21:00Fleury 91 W - Paris FC W 2:1GERMANY: Regionalliga Sudwest
19:00FC 08 Homburg - Stuttgart II 1:2GERMANY: Regionalliga Bayern
19:00Bayern II - Augsburg II 0:019:00Buchbach - Nurnberg II 1:3
GERMANY: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - TSV Buchholz 08 6:219:30Harksheide - HEBC Hamburg 0:2
GERMANY: Oberliga Bremen
19:30Oberneuland - Komet Arsten 4:1GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Cosmos Koblenz - Worms 4:119:30Morlautern - Auersmacher 3:2
20:00Waldalgesheim - Karbach 1:0
GERMANY: Oberliga Bayern Nord
19:00ATSV - Hankofen-Hailing 0:119:00Kornburg - Feucht 6:1
GERMANY: Oberliga Bayern Süd
19:00Erlbach - Dachau 3:0GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Grossaspach - Mutschelbach 5:1GERMANY: Bundesliga Women
18:30Freiburg W - Hoffenheim W 2:4INDIA: I-League
11:00Namdhari - Rajasthan United 2:014:30Inter Kashi - Lajong 2:1
INDIA: IWL Women
11:00Sethu W - HOPS W 3:1IRELAND: Division 1
20:45Athlone - Longford 3:320:45Bray - Wexford 3:4
20:45Cobh Ramblers - UC Dublin 1:2
20:45Finn Harps - Kerry 0:0
20:45Treaty United - Cork City 0:0
ISRAEL: Leumit League
14:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula 4:214:00Hapoel Umm al-Fahm - MS Kafr Qasim 1:0
14:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan 2:1
14:00Ramat Hasharon - Nof Hagalil 1:1
ISRAEL: Liga Alef North
10:30M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kafr Kanna 1:011:40H. Raanana - Maccabi Nujeidat Ahmad 4:0
12:30Tayibe - Kiryat Yam 1:2
12:45Tzeirei Kafr Kanna - Ironi Baka 1:3
13:15Hapoel Bnei Zalfa - H. Migdal HaEmek 4:1
13:30Hapoel Bueine - Hapoel Kaukab 1:1
ISRAEL: Liga Alef South
10:45H. Marmorek - SC Dimona 3:211:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem 0:3
11:35Agudat Sport Ashdod - M. Ironi Kiryat Malachi 0:1
11:45Maccabi Yavne - Ironi Modiin 0:2
12:15Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod 0:0
12:30Hapoel Herzliya - Shimshon Kafr Qasim 5:0
ITALY: Serie C - Group B
20:45Sestri Levante - Gubbio 3:1KAZAKHSTAN: Kazakhstan Cup - Promotion - Play Offs
09:00Taraz - Jas Qyran 1:0aetLEBANON: Premier League - Losers stage
13:15Tadamon - Al Ghazieh 2:1LEBANON: Lebanese Cup
13:30Shabab Baalbeck - Bourj FC 0:3LITHUANIA: I Lyga
17:00Babrungas - Siauliai 2 3:217:00Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 1:0
18:00Neptunas - Kauno Zalgiris 2 2:1
MACAO: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Tak Chun Ka I 7:014:00Hang Sai - Cheng Fung 1:3
MALI: Premiere Division
17:15CO Bamako - AS Police 1:2MAURITIUS: Super League
15:30Riviere Du Rempart - Grande Riviere 0:0MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Celaya - Atl. Morelia 1:2MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:1MOROCCO: Botola Pro
23:00Mouloudia Oujda - Wydad 0:2NETHERLANDS: Eredivisie Women
18:45Telstar W - Sittard W 0:8NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00UNAN-Managua - Jalapa 0:1NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
02:00Diriangen U20 - Esteli U20 2:2NIGERIA: NNL
15:00Kebbi - Adamawa Utd 1:115:00Madiba - Dakkada FC 2:1
15:00Sporting Supreme - City FC Abuja 4:0
15:00Stormers - Edel 2:0
NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Nations League - League A - Play Offs
00:00USA - Jamaica 3:1aet03:15Panama - Mexico 0:3
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
20:45Portadown - Bangor FC 2:1NORWAY: OBOS Supercup - Play Offs
19:30Skeid - Frigg 2:0NORWAY: Nasjonal U19 CL
13:15Tromso U19 - Stabaek U19 2:1PERU: Liga Women
21:00AD Cantolao W - Killas W 1:2POLAND: Division 2
19:00Skra - Chojniczanka 0:020:00Pogon Siedlce - Olimpia Elblag 1:0
POLAND: III Liga - Group I
18:00Bron Radom - Pelikan 0:1POLAND: III Liga - Group II
15:00Gedania Gdansk - Luzino 1:1POLAND: Central Youth League
11:00Arka Gdynia U19 - Lech Poznan U19 3:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 3
14:00Calarasi - Gloria Baneasa 2:014:00Inainte Modelu - LPS HD Clinceni 1:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4
14:00CS Din. Bucuresti - Moreni 1:014:00FC Pucioasa - Paulesti 3:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei 2:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 9
14:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 2:014:00Targu Mures 1898 - Industria Galda 0:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10
14:00Baia Mare - Sanatatea Cluj 2:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
15:00Studentski Grad - Buducnost Dobanovci 1:0SIERRA LEONE: Premier League
17:15PostponedReal Republicans - Bhantal -:-17:30Freetown City - Real Republicans 1:2
SLOVENIA: 2. SNL
15:00Tabor Sezana - Nafta 0:420:15ND Gorica - NK Krka 2:0
SLOVENIA: 3. SNL - East
19:00Krsko - Dobrovce 6:0SOUTH AMERICA: South American Championship Women U17
00:30Ecuador U17 W - Uruguay U17 W 4:000:30Paraguay U17 W - Chile U17 W 1:0
00:30Argentina U17 W - Venezuela U17 W 0:0
00:30Brazil U17 W - Colombia U17 W 4:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 11
20:00Mallorca B - Binissalem 4:0SPAIN: Tercera RFEF - Group 15
20:00Lagunak - Beti Kozkor 0:1SYRIA: Syria Cup
13:00Al Taliya - Foutoua 0:213:00Al Wahda - Wathbah 3:1
13:00Hottin - Al-Ittihad Aleppo 3:1
13:00Tishreen - Al Shahba 5:0
THAILAND: Thai League 2
13:00Chainat - Samut Prakan City 0:0UKRAINE: Persha Liga - Promotion Group
12:00Prykarpattya - Inhulets 0:1UKRAINE: Persha Liga - Relegation Group
11:00Hirnyk-Sport - Nyva Ternopil 0:1UKRAINE: Druha Liga
13:00Zvyagel - Kremin 2 2:0URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
20:30Uruguay Montevideo - Sud America 1:0USA: US Open Cup
00:00Steel City - Michigan Stars 0:100:30Carolina Core - Northern Virginia 3:2
00:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United 4:2aet
00:30Crown Legacy - SC United Heat 0:1
00:30Motown - New York City II 0:3
00:30Vereinigung - Charlotte Independ. 0:2
00:30Western Mass Pioneers - Union Omaha 0:4
01:30Lubbock Matadors - Arizona Monsoon 2:1aet
02:30Colorado Rapids 2 - Azteca 3:0
03:30Ventura County - Irvine Zeta 2 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Universidad Central - Portuguesa 1:0VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:00Yaracuyanos - Urena 2:100:00Fundacion AIFI - Miranda 0:0
WALES: Cymru South
20:30Ammanford - Llanelli 1:320:30Taffs Well - Caerau Ely 1:2
WORLD: Friendly International
23:00Morocco U20 - England U19 1:123:00Uruguay U20 - Russia U21 0:1
01:30Guatemala - Ecuador 0:2
02:30Belize - Puerto Rico 1:1
10:00Russia U16 - Burkina Faso U17 1:0
10:30Central Africa - Bhutan 6:0
11:00Madagascar - Burundi 1:0
11:20Japan U23 - Mali U23 1:3
12:30Croatia U18 - Saudi Arabia U18 3:0
13:00England U18 - Germany U18 0:0
14:00Botswana - Rwanda 0:0
14:00Bulgaria - Tanzania 1:0
14:00Zimbabwe U20 - Kenya U20 1:3
14:30Cyprus U21 - Sweden U21 1:6
14:30Indonesia U20 - China U20 1:1
15:00Germany U20 - France U20 3:1
15:00Malaysia U23 - India U23 2:1
15:00Tunisia U17 - Morocco U17 0:1
15:30Finland U18 - Switzerland U18 3:0
15:30Hungary U20 - Iceland U20 4:0
15:30North Macedonia - Moldova 1:1
16:00Belgium U18 - Wales U18 1:0
16:00Sweden U18 - Romania U18 1:0
16:00USA U23 - Guinea U23 3:0
16:15Sri Lanka - Papua New Guinea 0:0
17:00Armenia - Kosovo 0:1
17:00Azerbaijan - Mongolia 1:0
17:00Ghana - Nigeria 1:2
18:00Germany U16 - Italy U16 3:0
18:00Liechtenstein - Faroe Islands 0:4
18:00Norway - Czech Republic 1:2
18:30Czech Republic U18 - Netherlands U18 3:4
18:30France U23 - Ivory Coast U23 3:2
18:30Portugal U18 - Georgia U18 4:0
18:30Turkey U21 - Georgia U21 2:1
19:00Ukraine U21 - Morocco U23 1:0
19:30Malta U19 - Albania U19 2:2
20:00Bermuda - Brunei 2:0
20:00Cambodia - Equatorial Guinea 0:2
20:30Austria U21 - Denmark U21 1:1
20:30Senegal - Gabon 3:0
20:45Albania - Chile 0:3
20:45Hungary - Turkey 1:0
20:45Netherlands - Scotland 4:0
20:45Romania - Northern Ireland 1:1
21:00Egypt - New Zealand 1:0
21:30Spain - Colombia 0:1
22:00Algeria - Bolivia 3:2
22:00Comoros - Uganda 4:0
22:00Morocco U18 - Denmark U18 0:2
23:00Burkina Faso - Libya 1:2
23:00Mauritania - Mali 0:2
23:00Morocco - Angola 1:0
23:00Morocco U16 - Nigeria U16 3:2
23:00Niger - Togo 1:2
23:00Sudan - Guinea Bissau 1:0
WORLD: Club Friendly
09:00Dynamo Brest (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) 4:010:00Septemvri Sofia (Bul) - Strumska Slava (Bul) 1:0
11:00Cadiz CF (Esp) - Como (Ita) 1:1
11:00Hartberg (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
11:00Zaglebie Sosnowiec (Pol) - Karvina (Cze) 0:1
11:00Zizkov (Cze) - Jihlava (Cze) 4:1
11:30Widzew Lodz (Pol) - Leczna (Pol) 4:2
12:00GKS Katowice (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 1:0
12:00Hacken (Swe) - Naestved (Den) 5:1
12:00Slavia Sofia (Bul) - Botev Vratsa (Bul) 1:3
12:30Vasas (Hun) - Siofok (Hun) 1:1
12:30Wisla (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 1:2
13:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 1:0
13:00Kosice (Svk) - Nyiregyhaza (Hun) 0:0
13:00Smorgon (Blr) - Molodechno (Blr) 0:0
13:30Etar (Bul) - Litex Lovech (Bul) 1:1
14:00Altach (Aut) - Wil (Sui) 1:3
14:00Djurgarden (Swe) - Orebro (Swe) 5:0
14:00Luzern (Sui) - Sion (Sui) 2:1
14:30Grazer AK (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 2:2
15:00Rubin Kazan (Rus) - Aktobe (Kaz) 1:1
16:30FC Koln (Ger) - Breidablik (Ice) 2:2
16:30Levanger (Nor) - Ranheim (Nor) 3:0
16:30Pari NN (Rus) - Znamya Truda (Rus) 1:0
17:00CSKA Moscow (Rus) - Bunyodkor (Uzb) 2:1
17:00Mariehamn (Fin) - TPS (Fin) 1:3
17:30Zrinjski (Bih) - Hajduk Split (Cro) 1:1
18:00CancelledBrodd (Nor) - Sola (Nor) -:-
18:00Brodd (Nor) - Vidar (Nor) 3:1
18:00Elfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) 4:0
19:00Baltika (Rus) - Din. Minsk (Blr) 3:1
19:00Naxxar (Mlt) - Floriana (Mlt) 3:9
00:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:0
Bet on Soccer from your mobile with 1xbet!
Soccer | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Livecore.cz - website for soccer fans! Here you can find games that are being played today, as well as all major league game scores from around the world!